Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Новини Машівської районної ради

Пройшли засідання постійних депутатських комісій.

Дата створення: 14:30 20.02.2017

  В ході підготовки до 17 сесії районної ради, яка має відбутися 22 лютого, в районній раді пройшли засідання постійних депутатських комісій.

Обласні змагання із зимових видів спорту

Дата створення: 15:05 18.02.2017

16 лютого в Сорочиному Яру відбулися Обласні змагання із зимових видів спорту серед сільських, селищних та районних рад.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 14:00 15.02.2017

   15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав на подвір’ї Машівської спеціалізованої школи відбулися урочисті заходи.

Вісник Новотагамлицької сільської ради

Дата створення: 10:43 15.02.2017

   Моніторинг ефективності використання районних коштів

Прийом громадян у Базилівщині

Дата створення: 10:33 10.02.2017

  У четвер, 9 лютого, заступник голови районної ради Софія Кулак відвідала Базилівщину, де провела прийом громадян. Звернення, що надійшли до посадовця стосувалися ремонту доріг та децентралізації влади, на які Софія Олексіївна дала ґрунтовні роз’яснення. Під час прийому  заступник голови  райради обговорила місцеві проблеми  та ситуацію із освоєнням коштів районного бюджету із очільником громади Сергієм Сидоренком.

Про скликання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

Дата створення: 14:16 08.02.2017

                                           Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

Прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату

Дата створення: 12:19 07.02.2017

   Неоголошена російська війна проти України триває вже більше 1000 днів. За цей час наша держава втратила своїх кращих синів, але в той самий час – народила нових справжніх Героїв. У кожного з них своя історія. Вони живуть в різних куточках України, на когось вдома чекають діти, а хтось іще неодружений; когось мобілізували, а хтось все життя присвятив армії. Але усі вони не шкодують ні власних сил, ні свого здоров’я у бою за єдність нашої держави.

Заступник голови Машівської районної ради Софія Кулак минулого тижня відвідала Дмитрівську та Коновалівську сільські ради

Дата створення: 11:38 06.02.2017

  Заступник голови Машівської районної ради Софія Кулак минулого тижня відвідала Дмитрівську та Коновалівську сільські ради. У Дмитрівці Софія Олексіївна провела прийом  громадян.Жителі села звернулися до керівника для вирішення земельних питань. Відвідала заступник голови сільський клуб та навчальний заклад, де приділила увагу використанню бюджетних коштів, направлених районною радою на підтримку місцевої громади, зокрема близько 100 тис. грн було виділено на ремонт закладу культури та 30 тисяч на придбання музичної апаратури, сценічного одягу та матеріалів для відновлення мережі електропостачання.

Громади ройону відгукнулися на заклик про допомогу ...

Дата створення: 10:44 06.02.2017

       Громада Ряського першою відгукнулася на заклик про допомогу.       Місто Авдіїївка, розташоване у зоні військового конфлікту на сході, вже не один день перебуває під пильною увагою всієї країни. Про надзвичайно складну ситуацію у яку потрапили його жителі, щодня повідомляють теле - та радіоновини. Там, під постійними обстрілами, без тепла, світла й води лишилися ті, хто не захотів, чи просто не зміг залишити рідні домівки.

Голова районної ради Катерина Ткаченко та депутат районної ради Анатолій П’ятенко відвідали Михайлівку

Дата створення: 16:36 30.01.2017

  Продовжуючи об’їзд сільських рад, минулого тижня голова районної ради Катерина Ткаченко відвідала Михайлівку. На меті – проконтролювати виділені на сесіях районної ради кошти для розвитку місцевої громади. Перш за все, посадовець відвідала навчальний заклад, де на ремонт покрівлі минулого року було направлено понад мільйон гривень.