Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Новини Машівської районної ради

Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Дата створення: 14:20 03.03.2016

     Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й колеги!

Заступник голови обласної ради Анатолій Ханко провів зустріч із машівцями

Дата створення: 14:21 02.03.2016

      У середу, 2 березня, в приміщенні Машівської районної ради особистий прийом громадян провів заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. На прийомі були присутні голова районної ради Катерина Ткаченко, заступник голови райради Софія Кулак, сільські голови та секретарі сільських рад, представники райвійськкомату та засобів масової інформації.

Відбулася шоста сесія Машівської районної ради

Дата створення: 16:00 24.02.2016

24 лютого 2016 року під головуванням заступника голови Машівської районної ради Софії Кулак відбулося пленарне засідання чергової шостої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Іван Сидоренко та Володимир Бобиль, сільські та селещний голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, відповідальні за підготовку питань, що вносились на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 10:21 15.02.2016

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю воїнів – інтернаціоналістів ,        які не повернулися живими на рідну землю.

Звернення заступника голови районної ради Кулак С.О. з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 08:13 15.02.2016

15  лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Скликається шоста сесія районної ради сьомого скликання 24 лютого 2016 року

Дата створення: 01:38 09.02.2016

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

Облаштування Машівської каплиці

Дата створення: 15:49 13.01.2016

       У районному центрі триває облаштування  каплиці , нещодавно освяченої  на честь Архістратига Божого Михаїла. Підготовляючи невеличку релігійну споруду до святкової служби , яка має відбутися напередодні Водохреща , у новобудові прилаштували перші святині .Віднині віряни зможуть помолитися не лише перед подарованою Архієпископом Полтавським та Кременчуцьким Федором (УПЦ КП) , іконою Святих Іова та Феодосія Манявських, а ще й поклонитися  образам Спасителя та  Божої Матері Казанської. Зображення Господа та Пресвятої Богородиці  жителям  селища  передали  представники Павлівської громади – прихожани місцевого  храму Святого Агапіта Печерського. Саме його настоятель ієрей Анатолій (Канівець) і привіз ікони до Машівки. За  увагу  та незвичайний  подарунок  павлівцям    подякувала голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко.

Нову релігійну споруду присвятили Архістратигу Божому Михаїлу

Дата створення: 10:23 05.01.2016

     Напередодні одного з найбільших християнських свят – Різдва Христового , за участю жителів райцентру , архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір УПЦ КП освятив капличку , яка нещодавно з’явилася  в Машівці. Віднині нову релігійну споруду присвятили Архістратигу Божому Михаїлу .Під час урочистостей Владика вручив єпархіальну грамоту військовому комісару РВК  Є. Сісецькому  , за сприяння  якого капличку і було збудовано.

Sun, 22 Sep 2019 16:04:18 +0300