A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

Селещинська сільська рада

Сесії 7 скликання

Двадцять друга позачергова сесія сьомого скликання від 15.09.2017 року

Протокол поіменного голосування

1.Про затвердження Програми «Територіальна оборона» Селещинської сільської ради.

2.Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік

3.Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду з дороги Т-17-12/М-03/ Машівка – Карлівка на дорогу в  с. Селещина по вул. Зоріна та укладення договору на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

4.Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт примикання до дороги по вул. Гагаріна в с. Селещина Селещинської сільської ради Полтавської області та укладення договору на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

5.Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт під’їзду до автобусної зупинки по вул. Миру в с. Селещина  Машівського району Полтавської області та укладення договору на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

6.Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду  дороги  з вул. Гагаріна на вул. Солов’їна  в  с. Селещина Машівського району Полтавської області та укладення договору на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

7. Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду  дороги з вул. Паркова на вул. Вишнева в  с. Селещина Машівського району Полтавської області та укладення договору на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

8.Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду  дороги з вул. Паркова на вул. Першотравнева в  с. Селещина Машівського району Полтавської області та укладення договору на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

9.Про затвердження проектної документації  на «Капітальне будівництво зовнішніх мереж водопостачання та каналізації по фельдшерсько-акушерському пункту (з влаштуванням санвузлу) по вул. Гагаріна, 1б, село Селещина.

10.Про затвердження проектної документації на будівництво лінії вуличного освітлення сільського парку в с. Селещина.

11.Про розгляд звернення від жителів вулиці Молодіжної в с. Селещина

12. Про розгляд клопотання футбольної команди «Дукат».

13. Про надання матеріальної допомоги на вирішення матеріально-побутових питань гр.. Тимосі Л.А.

14. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Дяченко В. М..

15. Про надання матеріальної допомого на лікування гр.. Негребецькій Н. І.

16. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Клешні Н.А.

Двадцять перша позачергова сесія сьомого скликання від 04.09.2017 року

Протокол поіменного голосування 

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

2.Про добровільне об’єднання територіальних громад.

3.Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Сідак М.А.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Деркач О.А.

5.Про розгляд клопотання філії управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобування»  щодо можливості будівництва установки для виробництва метанолу та інших промислових будівель та споруд.

6.Про розгляд клопотання філії управління з переробки газу та газового конденсату ПАТ «Укргазвидобування» щодо надання земельної ділянки під розміщення АГЗП.

7.Про надання матеріальної допомоги на лікування Черниш В.В.

8.Про надання матеріальної допомоги на лікування Колісник М.Ф.

9.Про надання матеріальної допомоги на лікування Приходько С.В.

Двадцята позачергова сесія сьомого скликання від 16.08.2017 року

Протокол поіменного голосування

Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік

Про схвалення проекту рішення ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

Дев’ятнадцята позачергова сесія сьомого скликання від 20.07.2017 року

Протокол поіменного голосування

Вісімнадцята чергова сесія сьомого скликання від 13.07.2017 року

Протокол поіменного голосування

Про затвердження фінансового звіту  про виконання бюджету за І півріччя  2017 рік.

Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік.

Про затвердження положення про оренду комунальної власності Селещинської територіальної громади.

Про затвердження звіту з незалежної оцінки майна.

Про укладення договору оренди  нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Селещинської сільської ради.

Про затвердження розрахунку розміру кошторисної  заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік по ПП «Моноліт-2010».

Про розгляд пропозиції щодо об’єднання територіальних громад селища Машівка, сіл Селещина, Латишівка, Сухоносівка, Тимченківка, Селещинської сільської ради, сіл Новий Тагамлик, Вільне, Козельщина, Огуївка Новотагамлицької сільської ради у Машівську територіальну громаду з центром у селищі Машівка.

Про розгляд колективного звернення жителів будинків №2, №4, №6 вулиці Молодіжній та № 43 вулиці Миру в с. Селещина.

Про розгляд заяви футбольної команди «Антіс».

Про розгляд заяви завідуючої ДНЗ № 1 «Малятко».

Про звільнення окремих категорій громадян від оплати вартості деяких адміністративних послуг, які зараховуються до місцевого бюджету.

Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду з вул.. Молодіжної на вул.. Миру в с. Селещина.

Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду з вул.. Кобзаря на вул.. Миру в с. Селещина.

Про надання щорічної відпустки сільському голові Кербуту О.Д. та надання матеріальної допомоги на оздоровлення.

 Про преміювання секретаря виконкому на час відпустки сільського голови, що виконує обов’язки сільського голови.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Асаулову В.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Прокопенко О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Солодовник С.Л.

Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Салтабай О.С.

Про надання матеріальної допомоги на поховання гр. Мазниці В.В.

Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Тищенко С.О.

Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Бублій  Т.А.

Про надання матеріальної допомого на лікування гр. Мурейко Г.І.

Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Стеценко В.І.

Сімнадцята позачергова сесія сьомого скликання від 13.06.2017 року

Протокол поіменного голосування

Шістнадцята чергова сесія сьомого скликання від 31.05.2017 року

Протокол поіменного голосування

П"ятнадцята позачергова сесія сьмого скликання від 12.04.2017 року

Протокол поіменного голосування

1.Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

Про затвердження акта на прийняття на баланс існуючої доріжки біля будівлі Тимченківського ФАПу по вул. Гагаріна, 1 б, в с. Селещина

2.Про затвердження преміювання працівників сільської ради з нагоди Державних свят у 2017 році

3.Про укладення договорів оренди з Машівським Центром первинної медико-санітарної допомоги на нежитлові приміщення  на 2017 рік

4.Про укладення договору про надання послуг на перевезення та розміщення твердих побутових відходів з приватного сектора Селещинської сільської ради на 2017 рік.

5.Про зміну тарифу на розміщення твердих побутових відходів.

6.Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт доріг комунальної власності на території Селещинської сільської ради та укладення договорів на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

7. Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт з’їзду з доріг комунальної власності на території Селещинської сільської ради та укладення договорів на проведення робіт з ТОВ «ДРСУ Полтава».

8.Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Міщур В.Т.

9.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Бугай В.І.

10.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Галавур А.М.

11.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Моісеєву В.М.

12.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Полковниковій В.Д.

13.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Сидоренко Г.В.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Жигуненко В.В.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Кизик З.І.

16.Про проведення громадських обговорень та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення нового Генерального плану сіл Селещина, Сухоносівка, Латишівка, Тимченківка Селещинської сільської ради.

17.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Старостіній Т.І.

18.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Гуменко С.М.

19.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Почаєвець В.І.

20.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Гуменко Е.С.

21.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Стоян О.П.

22.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Довгополій О.Г.

23.Про розгляд листа Полтавського БМЕУ-6 щодо надання технічних умов на підключення споживачів до мережі централізованого водопостачання ст. Селещина.

Чотирнадцята позачергова сесія сьомого скликання від 09 березня 2017 року

Протокол поіменного голосування

 1.Про внесення змін до сільського бюджету

2.Про перегляд рішення дванадцятої сесії сьомого скликання від 21 грудня 2016 року «Про місцевий бюджет на 2017 рік».

 3. Про перегляд рішення 13 сесії 7 скликання від 16.02.2017 року «Про розгляд клопотання Машівської селищної ради «Про надання згоди на співробітництво територіальних громад Машівської селищної ради, Селещинської та Базилівщинської сільських рад». (Придбання сміттєвоза).

 4.Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-366)

5.Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-137)

6. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-128)

 7. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-365)

  8 Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-108)

      9. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-369)

      10. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-351)

       11. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-120)

      12. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту  «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-306)

      13. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-334)

      14. Про затвердження  кошторисної документації по робочому проекту «Будівництво  вуличного освітлення в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської обл. (КТП-121)

       15.Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства гр. Чебаневич А.О.

      16.Про  внесення змін в рішення 21 сесії 7 скликання Селещинської сільської ради «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою гр. Булак Л.О.»

      17.Про  укладення Додаткової угоди про внесення змін та доповнень до договору оренди землі від 10 вересня 2004 року, зареєстрованого 15 вересня 2004 року за № 9 з ТОВ «Селещинський елеватор»

      18.Про поновлення договорів оренди землі ТОВ «ФІН-МАЙСТЕР»

      19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки ТОВ «ФІН-МАЙСТЕР»

      20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки ТОВ «ФІН-МАЙСТЕР»

      21.Про присвоєння чергового рангу особи місцевого самоврядування секретарю сільської ради Годині С.А.

      22.Про надання матеріальної допомоги як учаснику АТО Прокопенко Юрію Олександровичу.

      23.Про надання матеріальної допомоги на лікування гр.. Ганниченко Олексію Івановичу.

      24.Про надання матеріальної допомоги на вирішення житлово-побутових питань гр.. Карпенко Валентині Володимирівні.

Тринадцята чергова сесія сьомого скликання від 16 лютого 2017 року

Протокол поіменного голосування

1.Звіт сільського голови про роботу Селещинської сільської ради та виконавчого комітету сільської ради за 2016 рік.

2.Про виконання Програми економічного і соціального розвитку сільської ради та сільського бюджету за 2016 рік.

3.Про затвердження фінансового звіту про виконання місцевого бюджету сільської ради за 2016 рік.

4.Про внесення змін до сільського бюджету на 2017 рік.

 5.Про внесення змін до штатного розпису сільської ради в розділі посадових окладів обслуговуючого персоналу.

6.Про укладення договору оренди та встановлення розміру орендної плати за оренду приміщення комунальної власності по вул. Козацька, 63, вул. Остапенка, 59а, вул. Паркова,1 в с. Селещина.

7.Про укладення договору оренди та встановлення розміру орендної плати за оренду приміщення комунальної власності по вул. Остапенка, 36,  в с. Селещина.

8.Про затвердження актів про прийняття на баланс основних засобів.

9-13 Про затвердження змін до місцевих податків

14. Про розгляд клопотання  Машівської селищної ради «Про надання згоди на співробітництво територіальних громад Машівської селищної ради, Селещинської та Базилівщинської сільських рад». (Придбання сміттєвоза).

15.Про розгляд рішення Машівської селищної ради від 15.11.2016 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

 16. Про створення постійно діючої комісії на прийняття, введення в експлуатацію, передачу та списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, нематеріальних активів.

 17. Про перегляд тарифів за розміщення ТПВ на сміттєзвалищі для підприємств, установ, організацій.

 18.Про затвердження Програми зайнятості на 2017 рік.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Ганніченко М.В.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  (присадибна ділянка) гр. Маховському В.В.

21.Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Кравченко О.В.

22.Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Колісник О. А.

23.Про передачу безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Янковець Л.М.

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Кабась В.Д.

 25.Про надання матеріальної допомоги на вирішення житлово-побутових питань гр. Сидоренко І.Г.

 26.Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Дмитренку В.І.

. 27.Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Чернявській С.О

 28.Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Лашко О.І.

 29.Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Матяш В.В.

 30.Про надання матеріальної допомоги на лікування  гр. Борисенко А.В.

31. Про звернення депутатів сільської ради до Машівської районної ради.

Дванадцята чергова  сесія сьомого скликання від 21 грудня 2016 року

Протокол поіменного голосування

     1.Звіт постійної комісії з питань планування, соціально-економічного розвитку,  бюджету  та фінансів.

     2.Про розгляд клопотання жителів вулиці Молодіжної.

     3.Про розгляд клопотання Машівської  дитячої школи естетичного виховання.

     4.Про організацію оплачуваних громадських робіт в 2017 році.

     5. Про преміювання відмінників навчання та переможців олімпіад Селещинської ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2017 році.

     6.Про місцевий бюджет на 2017 рік.

    Додаток. Проект бюджет на 2017р.

     7.Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку сільської ради та сільського бюджету на 2017 рік.

    8.Про затвердження Програм сільської ради на 2017 рік.

    9.Про затвердження штатного розпису сільської ради на 2017 рік.

    10.Про оплату праці сільського голови Кербута О.Д. на 2017 рік.

    11.Про затвердження розмірів оплати праці робітникам з благоустрою, голові ради ветеранів та відповідальним на 2017р.

    12.Про затвердження розміру оплати праці бухгалтера  з водопостачання  і водовідведення на 2017р.

     13.Про укладення договору оренди  на приміщення сільської бібліотеки №1 по вул. Козацька, 57 в с. Селещина.

    14.Про проведення попередньої оплати товарів, робіт та послуг, для закупівлі за бюджетні кошти в 2017 р.

   15.Про преміювання сільського голови Кербута О.Д.  в грудні 2016 р.

   16. Про затвердження розпорядження сільського голови, прийнятого в міжсесійний період.

   17.Про затвердження плану роботи сільської ради на 2017 рік.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Артюх Л.В.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Ільченко О.П.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Матяш А.О.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Москаленко В.В.

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Черненко Я. Г.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Бугай В.І.

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Бугай В.І.

25.Про затвердження Звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка знаходиться в користуванні ФОП Заєць О.Б. та продаж земельної ділянки.

Одинадцята чергова сесія сьомого скликання від 23 листопада 2016 року

Протокол поіменного голосування

1. Про затвердження звітів депутатів сільської ради                                                                                                                     

2. Про визначення постійної депутатської комісії по здійсненню контролю за дотриманням вимог статті 59-1 «Конфлікт інтересів» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».                                                                                                            

3.Про внесення змін до Положення про постійні депутатські комісії Селещинської сільської ради

4. Про внесення змін до Регламенту сільської ради.

5.Про затвердження "Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення у діяльності сільського голови, секретаря сільської ради, депутатів Селещинської сільської ради VІІ скликання"

6. Про затвердження Положення про квартирний облік при виконкомі Селещинської сільської  ради.

7. Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.

 8. Про затвердження фінансового звіту  про виконання бюджету за ІІІ квартал 2016 року.

  9.  Про затвердження кошторисної документації на  поточний  ремонт тротуарної доріжки біля сільського стадіону по вулиці Миру в с. Селещина

  10. Про затвердження кошторисної документації на проведення робіт по робочому проекту: «Капітальне будівництво водогону для водоспоживачів кооперативу «Водогін» по вул.Мисливська (Будьоного) та вул.Житомирській в с.Селещина Машівського району»

 11. Про затвердження кошторисної документації на проведення робіт по робочому проекту: «Капітальне будівництво водопровідної мережі  по вул. Польова в с.Селещина Машівського р-ну, Полтавської області».

  12. Про затвердження  кошторисної документації на поточний ремонт асфальтобетонного покриття проїжджої частини автодороги  Селещина(Р11) індекс 01714199 в с.Селещина по вул.Паркова Полтавської області.

  13. Про затвердження помісячного перерозподілу видатків по загальному  фонду сільського бюджету у 2016 році

  14. Про перерахування залишку коштів спеціального фонду на загальний фонд що втратив своє цільове призначення

15. Про укладення договору оренди та встановлення розміру орендної плати за оренду приміщення комунальної власності по вул.Козацька, 61 в с.Селещина.

    16. Про затвердження символіки села Селещина. 

    17. Про закриття недіючих кладовищ на території Селещинської сільської ради.

   18. Про внесення змін до Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти, порядку та додержання тиші в громадських місцях сіл Селещинської сільської ради

   19. Про виготовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт дороги  по вулиці Остапенка в селі Селещина та вулиці  Зеленій в селі Тимченківка 

  20. Про внесення змін в рішення сьомої позачергової сесії сьомого скликання Селещинської сільської ради від 23.06.2016 року «Про встановлення податку на майно в частині плати за землю на території Селещинської сільської ради на 2017 рік».

   21. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку Селещинської територіальної громади за 9 місяців 2016 року.

  22.Про хід виконання Програми "Питна вода та водопостачання на 2016 рік"

   23. Про преміювання сільського голови.

24. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Есаулову Р.А.

25. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Жовтоконь В.П.

26. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Карунним О.М.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Вергелес Л.В.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Дворовенко Р. А.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Діхно О. В.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Галавур В. А.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Жигуненко В.М.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства гр. Жигуненко В.М.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Клопота В.В.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для  ведення особистого селянського господарства гр. Клопота В.В.

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Крисько С. І.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Перовому В. І.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Погрібняк  І. П.

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в  натурі (на місцевості) і передачі безоплатно у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Ходюк С.В.

39. Про припинення договору оренди землі  з ФОП Заєць О.Б.

40. Про розгляд заяви гр. Герасименко В.О.

41. Про розгляд заяви гр. Товстоліт Є. В.

42. Про розгляд заяви гр.  Лисейко А.В.

43. Про надання матеріальної допомоги на лікування гр. Токар Віктору Михайловичу.

44. Про надання матеріальної допомоги на вирішення побутових питань гр. Демидову Віктору Івановичу.

45. Про надання матеріальної допомоги на вирішення побутових питань гр. Міленко Людмилі Степанівні.

 

Десята позачергова сесія сьомого скликання від 27 жовтня 2016 року

Протокол поіменного голосування

Дев'ята чергова сесія сьомого скликання від 28 вересня 2016 року

Протокол поіменного голосування

Рішення від 13.07.2017р. "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік"

Рішення від 03.06.2015 р. "Про  встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та затвердження Положення"

Рішення №19, Рішення №20 від 26.10.2015 р. "Про обрання сільського голови та депутатів сільської ради"

Рішення від 18.11.2015 року "Про затвердження Регламенту роботи Селещинської сільської ради", Регламент Селещинської сільської ради

Рішення "Про обраня голів і членів постійних комісій сільської ради",  Положення про постійні комісії.

Рішення від 18.11.2015 року "Про затвердження Положення про надання матеріальної грошової допомоги жителям територіальної громади", Положення про порядок...

Рішення про затвердження місцевого бюджету на 2016 рік від 10.12.2015 року

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора