Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Новини Машівської районної ради

Голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко привітала з професійним святом працівників культури району

Дата створення: 14:36 10.11.2018

  9 листопада у РБК  відбулися  урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати представників культурної галузі району з професійним святом завітали  голова Машівської  районної державної адміністрації Юлія Середа, голова Машівської  районної ради Катерина Ткаченко, голова Машівської  ОТГ Микола Кравченко, депутат обласної ради Іван Сидоренко. 

голова Машівської районної ради провела прийом громадян Сахнівщинської сільської ради

Дата створення: 16:26 07.11.2018

  7 листопада 2018 року голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко провела виїзний прийом громадян на території Сахнівщинської сільської ради. Разом із керівником у робочій поїздці взяли участь представники  виконавчого апарату  райради, які  надали  методично – правову допомогу працівникам сільської ради.

Голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко взяла участь  у щотижневій нараді РДА

Дата створення: 16:54 05.11.2018

   05 листопада 2018 року голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко взяла участь  у щотижневій нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Човновий.

ДЕПУТАТСЬКА БАЙДУЖІСТЬ ПО - МАШІВСЬКИ

Дата створення: 12:01 01.11.2018

  31 жовтня мало б відбутися засідання позачергової сесії районної ради, під час якого планувалося розглянути одне з найболючіших на сьогодні питань — звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів проти підвищення ціни на газ для населення, що його зініціював голова фракції ВО «Батьківщина » Сергій Туменко.

Обласний фестиваль «Серце віддане дітям»

Дата створення: 11:26 31.10.2018

   27 жовтня в приміщенні Полтавського музичного училища  ім. М.В.Лисенка відбувся обласний фестиваль «Серце віддане дітям» в якому приймали участь ансамблі викладачів з тридцяти двох  музичних шкіл області.

Обласний конкурс «МОЯ ГРОМАДА – НА СВІТЛИНІ»

Дата створення: 17:07 22.10.2018

ПОЛОЖЕННЯ

Урочистості до Дня захисника України

Дата створення: 18:08 16.10.2018

  14 жовтня ми відзначаємо свято, яке згуртовує всіх українців, адже  воно тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та Покровою   Пресвятої Богородиці. 

ГУ  ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ МАШІВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ

Дата створення: 16:47 11.10.2018

        З початком осінніх холодів  в Україні зростає і кількість хворих на грип та різні респіраторні захворювання. Грип – це гостре респіраторне захворювання, викликається вірусом та дуже легко передається від людини до людини повітряно-крапельним шляхом — коли хвора людина кашляє, чхає чи просто розмовляє.