Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Машівський РВК

 Рубрика   «Герої серед нас»


 

ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО

1 ОКРЕМОЇ ТАНКОВОЇ СІВЕРСЬКОЇ БРИГАДИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

**********

58 ОКРЕМОЇ МОТОПІХОТНОЇ БРИГАДИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

***********

72 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ  ІМЕНІ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ
ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

 

14.05.2019

 

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – РЕАЛЬНИЙ ШАНС ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

        ???°???????????? ???? ?·?°?????????? ???°???????????° ?????????¬???????? ???????????? ???? ????????? ?????????? ??? ? ???????¬?????? ???????? ??? ???¦????????????????????????           16 квітня 2019 р. в приміщенні Машівської філії Полтавського ОЦЗ було проведено Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, на якому проведено презентацію військової служби за контрактом у в/ч А0312, особовий склад якої потребує поповнення. 

       Про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом у ЗСУ, вимоги до претендентів, порядок її проходження, розповіли представники в/ч А0312 помічник командира частини з правової роботи прапорщик  Володимир Михайліченко та начальник складу МТЗ молодший сержант Юліана Верещака. Вони також наголосили, що військовослужбовці забезпечуються щомісячним грошовим забезпеченням,  грошовою  допомогою на оздоровлення, матеріальною допомогою для вирішення соціально-побутових питань. Також їм належить надбавка за вислугу років, обмундирування згідно з нормами забезпечення.  Контрактники мають право на безоплатну медичну допомогу, на безкоштовні обіди у робочі дні.  На території військової частини є гуртожиток. Під час військової служби надається можливість навчання у військових та інших навчальних закладах без відриву від служби.  Увагу присутніх  привернуло те, що на сьогодні створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців. 

                 Посади Військової частини А0312, які потребують укомплектування:

- Командир відділення (з/плата від 10000 грн.)

- Механік (з/плата від 10000 грн.)

- Водій (з/плата від 10000 грн.)

- Майстер (з/плата від 10000 грн.)

- Електрик (з/плата від 10000 грн.)

- Електрозварник (з/плата від 10000 грн.)

- Токар (з/плата від 10000 грн.)

- Стрілець (з/плата від 10000 грн.) та ін.

 

Машівської філії Полтавського ОЦЗ  

 

18.04.2019

 

 


 

ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА КАФЕДРУ ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ ПОЛТАВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ-ЗВ′ЯЗКІВЦІВ

*************

ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

*************

Професіональний відбір на військову кафедру 

 

13.03.2019


   ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАПРОШУЄ НА    ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

 


Запрошує чоловіків та жінок віком від 18 до 50 років на військову службу за контрактом. Військовій частині А1546 потрібні фахівці з таких спеціальностей:


1. Командир роти охорони,                             7. Механік-водій МАЗ-543.
2. Командир взводу охорони.                         8. Водій категорії «С»
3. Начальник обслуги.                                     9. Навідник.
4. Командир взводу зв’язку.                           10. Обчислювач.
5. Заступник начальника обслуги.                 11.Командир відділення охорони.
6. Начальник радіостанції.                              12. Стрілець. 


       З 01 січня 2019 року підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом складає 10 200 грн.

 Щорічно військовослужбовці за контрактом отримують матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного грошового забезпечення.  
   Військовослужбовці за контрактом мають можливість отримувати вищу освіту (заочно) у вищих військових і вищих навчальних закладах.
  Щорічна  відпустка для військовослужбовців за контрактом складає від 30 до 45 діб в залежності від вислуги років. 
 Особи сержантського та старшинського складу які мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) та бажають проходити військову службу на посадах офіцерського складу закінчують 3-х місячні навчальні курси у Вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України з подальшим отриманням первинного офіцерського звання – молодший лейтенант.
          У другій половині 2019 року буде завершено та здано в експлуатацію три гуртожитки на 375 ліжкомісць  для військовослужбовців за контрактом.

Адреса військової частини А1546: Полтавська область,
м. Кременчук, проспект Свободи, 69А, телефон: 77-78-00, 0934273425

 

08.02.2019


ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

     ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу картинка 72-га гвардійська мотострілецька Ð´Ð¸Ð²Ñ–Ð·Ñ–ÑВійськове формування механізованих військ Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, що у свою чергу веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії. З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичній операції.

 У 1992 році 72-га гвардійська мотострілецька дивізія перейшла під юрисдикцію України та увійшла до складу Збройних сил України. З'єднання отримало назву - 72-га гвардійська механізована дивізія, і зберегло нагороди та регалії попередниці. У 2002 році, в рамках загальновійськової реформи, дивізію було переформовано на бригаду.
До 2017 року носила почесне найменування «Красноградсько-Київської». 23 серпня 2017 року, з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин, зважаючи на зразкове виконання поставлених завдань, високі показники в бойовій підготовці та з нагоди 26-ї річниці незалежності України, указом Президента України Петра Порошенка бригаду названо на честь Чорних запорожців. 24 серпня 2017 року, на параді до Дня незалежності України, Президент України Петро Порошенко вручив бригаді бойове знамено.

Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:
• гарантія стабільного грошового забезпечення; 
• додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, за підтримку високої бойової готовності тощо); 
• можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном; 
• якісне безкоштовне медичне обслуговування; 
• можливість отримання заочної освіти під час служби; 
• право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту; 
• щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі; 
• додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону); 
• право на отримання безкоштовного житла; 
• право на пенсію після 25 років вислуги.

ПОРЯДОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ:

Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:
вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;
організації медичного огляду;
перевірки рівня фізичної підготовки;
проведення заходів професійно-психологічного відбору;
проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).

ХТО МОЖЕ СТАТИ КОНТРАКТНИКОМ:

громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.

 Всі бажаючі пройти відбір і спробувати військову службу в 72 ОМБР, можуть за детальною інформацією до Машівського районного військового комісаріату за адресою: Незалежності, буд. 116-а, смт. Машівка, Полтавська обл., тел.. (05464) 91309, (099)7089119

 

06.02.2019


Картинки по запросу картинка 72 ОКРЕМА ГВАРДІЙСЬКА МЕХАНІЗОВАНА ЧЕРВОНОГРАДСЬКО КИЇВСЬКА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»72 ОКРЕМА ГВАРДІЙСЬКА МЕХАНІЗОВАНА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКО КИЇВСЬКА БРИГАДА

ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»

 

 

 

06.02.2019

 


У Машівському районі пройшли навчання з територіальної оборони.

  24 лютого 2018р., вкотре у нашому районі пройшов «Єдиний стрілецький день», підготовлений Машівським районним військовим комісаріатом за сприяння Михайлівської ОТГ. У рамках цього заходу,  Машівським РВК було проведено заняття з організаційним ядром підрозділів територіальної оборони Машівського району.

24 лютого, згідно з планом, на базі військового стрільбища в/ч А3990 були проведені практичні заняття з вогневої підготовки з організаційним ядром підрозділів ТРО Машівського РВК. Заняття на полігоні були організовані на 5 навчальних місцях, де кожен  зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів, взяти участь у виконанні вправ стрільби з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). Також увага була зосереджена на військовій медицині та інженерній підготовці.

Як зазначив керівник навчань - заступник військового комісара старший лейтенант Перунов Юрій Іванович «Головне, перевірити не кількість, а якість командного складу, надати керівникам практичні навички для проведення занять з особовим складом. Усі прибулі, є мешканцями Михайлівської ОТГ та входять до оргядра підрозділів ТРО Машівського РВК. Результатом цих навчань є поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних; відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю; відпрацювання згуртованості та злагодженості роботи при виконанні поставлених цілей. Вважаю, що поставлені завдання виконані в повному обсязі.»

Військовий комісар Машівського РВК висловлює щиру подяку всьому особовому складу підрозділів територіальної оборони Машівського РВК, чоловікам, які не зважаючи на достатньо холодну і морозну погоду та вихідний день прибули на дані навчання. Дякуємо вам за розуміння і підтримку, адже лише спільними зусиллями, добросовісно і з честю виконуючи свій військовий обов’язок ми зможемо на належному рівні захистити свої домівки та рідних. А тим, хто з якихось причин не зміг прибути на ці навчання чи просто не захотів…потрібно усвідомити, що такі навчання мають надважливе значення, атже як говорять: обізнаний, підготовлений-значить озброєний, готовий у будь який час захистити своїх дітей, дружин і близьких. Тому, закликаємо активніше долучатися до виконання свого військового обов’язку.

Інформуємо, що Машівський РВК продовжує заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до військового комісаріату для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України.

 

 

 

 

 

Провідний спеціаліст командування   Машівського РВК      Ж.А. БЕРЕЖНА

 

25.02.2018

 

НАКАЗ

військового комісара Машівського районного військового комісаріату

19.02.2018  смт.  Машівка   № 44

Про черговий призов громадян на строкову військову службу навесні 2018 року

19.02.2018

 

У Машівському районі пройшли навчання з територіальної оборони.

  27 січня 2018р., вкотре у нашому районі пройшов «Єдиний стрілецький день», підготовлений Машівським районним військовим комісаріатом. У рамках цього заходу,  Машівським РВК було проведено заняття з керівним складом загонів територіальної оборони Машівського району.
Єдиний стрілецький день проводився з організаційним ядром підрозділів територіальної оборони Машівського РВК та маємо сподівання,буде проводитись і в подальшому.
27 січня, згідно з планом, на базі військового стрільбища в/ч А3990 були проведені практичні заняття з вогневої підготовки з керівним складом загонів оборони Машівського РВК. Заняття на полігоні були організовані на 4 навчальних місцях, де кожен  зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів, взяти участь у виконанні вправ стрільби з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). 
Як зазначив керівник навчань - заступник військового комісара старший лейтенант Перунов Юрій Іванович «Головне, перевірити не кількість, а якість командного складу, надати керівникам практичні навички для проведення занять з особовим складом.

  Усі прибулі, є мешканцями Машівського району та входять до оргядра загонів оборони Машівського РВК. Результатом цих навчань є поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних; відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю; відпрацювання згуртованості та злагодженості роботи при виконанні поставлених цілей. Вважаю, що поставлені завдання виконані в повному обсязі.»
Військовий комісар Машівського РВК висловлює щиру подяку всьому особовому складу підрозділів територіальної оборони Машівського РВК, чоловікам, які не зважаючи на достатньо холодну і морозну погоду та вихідний день прибули на дані навчання. Дякуємо вам за розуміння і підтримку, адже лише спільними зусиллями, добросовісно і з честю виконуючи свій військовий обов’язок ми зможемо на належному рівні захистити свої домівки та рідних. А тим, хто з якихось причин не зміг прибути на ці навчання чи просто не захотів…потрібно усвідомити, що такі навчання мають надважливе значення, атже як говорять: обізнаний, підготовлений-значить озброєний, готовий у будь який час захистити своїх дітей, дружин і близьких. Тому, закликаємо активніше долучатися до виконання свого військового обов’язку.

Інформуємо, що Машівський РВК продовжує заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до військового комісаріату для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України.


          Провідний спеціаліст командування 
          Машівського РВК      Ж.А.БЕРЕЖНА

 

 

29.01.2018


   Як стати офіцером Збройних Сил України !

 

 

 

19.01.2018

 

11.01.2017

 

6 грудня День Збройних Сил -свято мужності, честі і доблесті !

6 грудня в Україні відзначається День Збройних Сил. Це одне з величних свят українського народу, це свято відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. 

 

 

5.12.2017


Машівська школа виховує майбутніх патріотів

На сучасному етапі розвитку українського суспільства найважливішим стає питання створення сучасних боєздатних професійно підготовлених Збройних Сил України, які б за своєю структурою чисельністю і забезпеченістю відповідали покладеним на них завданням і стандартам збройних сил провідних країн світу.

Усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Результати цієї роботи будуть залежати насамперед від розвитку у молоді мотивації до військової служби, утвердження патріотизму, формування національної гідності, готовності стати на захист своєї Вітчизни. Адже військово-патріотичне виховання є складовою цілісного виховання, формування у молоді моральних, психологічних, фізичних і професійно-військових якостей, необхідних для збройного захисту держави.

З моменту відновлення роботи, Машівський райвійськкомат почав тісно співпрацювати з навчально-виховними закладами району. Найактивнішою виявилася Машівська спеціалізована школа. Вона стала для кожного учня осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

          А причиною цьому, на мою думку, є те, що школа знаходиться в райцентрі, зовсім не далекого від військкомату. Це дає можливість  її учням активно долучатися до заходів, які проводяться Машівським РВК. А ще, вважаю, необхідно віддати належне і педагогам, які докладають чималих зусиль, щоб зацікавити шкільну молодь. Частими гостями у військкоматі  є учитель історії, трудового навчання та захисту Вітчизни І.К. Приходько із своїми учнями. Щоразу, отримуючи для шкільних занять автомат «Калашникова» (АК-74)  у на обличчях у школярів можна побачити, не аби яку цікавість і захват. Більше того, така цікавість притаманна не лише хлопцям, а точніше сказати – більше дівчатам! Варто констатувати - Українська армія поступово набуває і жіночих рис.

           Нещодавно, на шкільному подвір’ї, на урочистій лінійці, присвяченій Дню Захисника України, з гордо піднятою головою, міцно стискаючи тендітною рукою  холодне залізо автомата, школярка Ковгей Ілона отримує кубок переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Ця дівчинка стала кращою у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Окремо, з якнайкращого боку, хотілося б відзначити учнів 11 класу Сидоренка Євгена та Борщ Діану. Як розповів Ігор Костянтинович, тільки кращі учні Машівської спеціалізованої школи, які фізично розвинуті, витривалі, сильні духом брали активну участь в військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»),вони на найвищому рівні представили свою школу у цих змаганнях.

              А 21-22 жовтня 2017р., коли у нашому районі вдруге пройшов «Єдиний стрілецький день», підготовлений Машівським районним військовим комісаріатом за сприяння Машівської районної держадміністрації, військовим комісаром  Машівського РВК, майором Є.О.Сісецьким було запрошено цих школярів на базу військового стрільбища в/ч А3990. Там були проведені практичні заняття з вогневої підготовки, де учням можна було набути теоретичні знання та практичні навички в бойових стрільбах.

              Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості нині визнані важливими завданнями у становленні української держави. Адже сьогодні Україна та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визнання нашої нації.

 

 

Провідний спеціаліст командування    Машівського РВК      Ж.А.БЕРЕЖНА

6.12.2017


 

Інформує пресс-служба Полтавського обласного військового комісаріату

 

  Полтавським обласним військовим комісаріатом продовжуються заходи щодо підготовки підрозділів, які у випадку введення в країні правового режиму чи за окремим розпорядженням відповідатимуть за охорону оборону важливих об’єктів, боротьбу з диверсійними групами, прикриття державного кордону та організацію комендантської служби.

 Так з 31 жовтня по 5 листопада під Полтавою на базі однієї із військових частин Полтавським обласним військовим комісаріатом проведені навчальні збори з територіальної оборони з практичним призовом та формуванням стрілецького батальйону.

 

В перші дні зборів Полтавський обласний та районні військові комісаріати провели оповіщення, збір та комплектування стрілецького батальйону. Особовий склад батальйону розміщений у стаціонарних умовам а саме в  казармених приміщеннях, харчування організовано в стаціонарній їдальні з триразовим харчуванням.

Осбовим складом обласного військового комісаріату сумісно з дозвідченими інструкторами Громадського обєднання «Єдність і братерство» організовано декілька навчальних місць на яких протягом дакілької днів відпрацьовувалися питання: організації пропускного режиму;

виявлення та протидії диверсійним групам противника, унеможливлення провезення в автомобільному транспорті зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв;«зачистці» будинку від сепаратистів;

 заняття з вогневої підготовки де військовозобов’язані вивчають тактико-технічні характеристики штатної стрілецької зброї; розборки , зборки автомата, підготовки  до стрільби, та виконання вправи;

навчання особового складу займати вогневу позицію, місце для стрільби, положенню для стрільби, сектору обстрілу та вести стрільбу, контролювали виконання стрільб; 

навчався займати вихідну позицію для атаки і маскування. Підготовку до атаки з траншеї, подолання мінно-вибухових загороджень по раніш пророблених проходах. Відпрацьовувались питання руху по пересічній місцевості зі стрільбою на ходу з подоланням штучних перешкод, знищення противника вогнем, гранатами, багнетом і прикладом.

За результатами проведення навчальних зборів з особовим складом батальйону територіальної оборони військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Д.А.Губський заохотив та відзначив грамотами кращих військовозобовязаних.

 

Прес-служба Полтавського ОВК 

 

13.11.2017


Запрошуємо на військову службу

за контрактом у Збройних Силах України

Машівський районний військовий комісаріат запрошує найкращих, найсильніших, найвитриваліших чоловіків на військову службу за контрактом до  Високомобільних десантних військ України Збройних Сил України

   Інформуємо про наявність вакантних посад осіб рядового, старшинського складу в 25-тій окремій Дніпропетро́вській повітрянодесантній бригаді Високомобільних десантних військ України Збройних Сил України. які підлягають комплектуванню військовослужбовцями за контрактом.

Основні вимоги до кандидатів:

  • придатність за станом здоров’я до військової служби, вища, професійно-технічна або повна загальна середня освіта;
  • відсутність судимості.

За детальною інформацією звертайтеся до Машівського районного військового комісаріату за адресою вул.Незалежності, буд. 116-а, смт. Машівка Полтавська область або за телефоном (066)633-31-70, 

31.10.2017


Урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України

Урочистості з нагоди Дня Захисника України


13 жовтня 2017 року, у Машівській спеціалізованій школі було проведено урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України. 
В заходах взяли участь військовий комісар Машівського районного військомату Євген Сісецький, заступник голови райдержадміністрації Роман Живодьор, учасники АТО, учні, вчителі та працівники школи. 
     Під час свого виступу військовий комісар розповів школярам, що з березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об‘єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. На полі битви – захисники, воїни. Ще декілька років тому, ми і гадки не мали, що хтось чи щось може порушити наше щасливе життя, що слово «мир» для народу України набуде такого великого, цінного і бажаного значення. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті. Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких, тримається наша армія. Коли перед очима кадри з новин, фото поранених та загиблих героїв, дивлячись їм у вічі,  ми розуміємо,  що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі.
Під час урочистостей Євген Орестович вручив грамоти Машівського районного військового комісаріату кращим учням Машівської спеціалізованої школи за активну участь в військово-патріотичній грі «Сокіл (Джура)», патріотизм, самовідданість та з нагоди Дня захисника України. 
Таким заходом вихованці Машівської спеціалізованої школи, продемонструвати свою позицію і висловили свою підтримку воїнам збройних сил України, учасникам АТО Полтавщини, і всім воїнам незалежної України. Ця пам’ятна зустріч  доторкнулася кожного серця, а почуте влилося у кожну душу захисника!

Провідний спеціаліст командування 
Машівського РВК            Ж.Бережна     


 

Інформаційний матеріал «Урочиста відправка на строкову службу із Полтавського обласного збірного пункту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.10.2017


23.10.2017


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.10.2017

 


 

2.10.2017


До уваги жителів Машівського району.


З  12 вересня, по всій території України проводиться стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) “Непохитна стійкість-2017”. Його метою є нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій.  
Звертаюся до вас, з проханням зберігати спокій, дотримуватися правил безпеки під час переміщення військової техніки, сил та засобів, не вчиняти опору військовослужбовцям, які залучені до навчань, не блокувати дороги тощо.           
Генеральний штаб ЗС України нагадує про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію. 


Також інформую, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

Військовий комісар Машівського РВК
майор                         Є.О.СІСЕЦЬКИЙ

12.09.2017


Ворог їх боїться, а побратими - поважають

Машівський районний військовий комісаріат  запрошує на військову службу за контрактом до 30-ої окремої

Новоград-Волинської  Рівненської механізованої  бригади  Сухопутних військ Збройних Сил України.

              Славетна 30-та окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада Сухопутних військ Збройних сил України, є складовою частиною механізованих військ України та входить до складу ОК «Північ» СВ ЗСУ України. Бригада подолала досить нелегкий та героїчний шлях від моменту її створення восени 1941 року до цього дня. Про це говорять бойові нагороди, які були присвоєні           цій частині, та її назва на момент вручення бойового прапора – 30 гвардійська танкова Рівненська Новоград-Волинська Червонопрапорна Ордена Суворова ІІ ступеня дивізія. 

           Першого вересня виповнюється рівно 76 років від дня її створення. Підрозділи бригади були одними з перших, хто в 2014 році вийшов в район виконання завдань за сигналом бойової тривоги. Вже пішов третій рік неоголошеної війни, а «тридцятка», як її називають, продовжує виконувати поставлені бойові завдання. Під час війни на сході України бригада вела важкі бойові дії в Секторі «Д», окремі підрозділи брали участь у боях за Іловайськ.

          Серед особового складу бригади майже 300 військовослужбовців брали участь у виконанні завдань у складі миротворчих контингентів у Сьєрра-Леоне, Лівані, Іраку, Косово.

громадян чоловічої статті, віком від 18 років,  придатних за станом здоров’я до військової служби, що мають вищу, професійно-технічна або повна загальна середня освіта (для громадян призовного віку, які не проходили строкової військової служби), та відсутність судимості.

За детальною інформацією звертайтеся до військового комісара Машівського РВК,

за адресою:  вул.Незалежності,буд.116-а, смт. Машівка, Полтавська область,  

        39400, або за телефоном  (066) 633-31-70

 
 

5.08.2017


Про підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей

Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII з 07.05.2017 року внесено зміни у Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (далі - Закон), яким передбачено:
1.   Підвищення розміру одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця під час виконання обов’язків військової служби.
2.     Підвищення розміру одноразової грошової допомоги у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час виконання обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби.
3.     1. Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмір і:
      а) 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпункті 1 пункту 2 статті 16 цього Закону;
500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпунктах 2-3 пункту 2 статті 16 цього Закону;
    б) 400-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності I групи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності II групи, 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності III групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону).
        Одноразова грошова допомога у випадках, зазначених у підпунктах 5-9 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується залежно від встановленої військовослужбовцю, військовозобов’язаному або резервісту інвалідності та ступеня втрати ним працездатності у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому у випадках, зазначених у підпункті 5 пункту 2 статті 16 цього Закону, розмір одноразової грошової допомоги не може бути меншим за 70-кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року"
             У разі, якщо член сім’ї загиблого військовослужбовця не скористався своїм правом на отримання одноразової грошової допомоги впродовж трьох років, його частка розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання.
            Дія Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту    військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII з 07.05.2017 року № 2004-УШ не поширюється на осіб, стосовно яких прийнято рішення про призначення та виплату їм одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності або які отримали замість зазначеної допомоги інші компенсаційні виплати відповідно до законодавства до набрання ним чинності.
         Крім того, постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  18.05.2017 № 335 Порядок та умови призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 № 975, приведено у відповідність до редакції Закону від 1 січня 2017 року.


      Військовий комісар Машівського РВК     майор    Сісецький Є.О.

19.07.2017

 

30.06.2017


   

 

20.06.2017

 

 

 

 

29.05..2017

 

11.05.2017