A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

Машівський районний народний краєзнавчий музей

Машівський районний народний краєзнавчий музей створено у 1967 році на  основі рішення Машівської районної ради від 20.07.1967 року. В 1993 році музею присвоєно звання "Народного" згідно постанови колегії управління культури ОДА №3-2 від 16.03.1993 року. Кожні п`ять років музей це звання підтверджує.

Першим завідувачем музею був Пукась Григорій Іванович. В свій час посаду завідувача очолювали: Козін Валерій Якович, Любива Валентина Андріївна, Іванченко Віктор Григорович, Бобошко Віталій Порфирович.

З 1967 і по 2006 рік районний музей знаходився в приміщенні селищної ради. В 2006 році експозицію музею було перенесено на другий поверх районного Будинку культури. Площа музею становить 70 м2.

З 2004 року музей очолює Скиртаченко Ольга Андріївна. В 2010 році проведено реекспозицію музею.

Основним принципом діяльності музею є розкриття історії свого краю. Проводиться велика збиральницька та науково дослідницька робота. Експонати розміщуються в експозиції після детального їх вивчення. 

За останні роки музей поповнився багатьма новими експонатпми. І на даний час їх налічується 3274. Всі музейні предмети взяті на облік. Культурно – масова робота, проводиться згідно вікових категорій.

Основна увага приділяється проведенню тематичних екскурсій уроки пам`яті, уроки мужності для учнівської молоді. Вивчаються народні звичаї та обряди, фольклорні свята.

Молоді прищеплюється любов до рідного краю, до своєї Батьківщини, повага до хліба, до людей праці, до народних традицій.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора