Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Оголошення


 


Про відкладення проведення конкурсу 
на право  оренди

 На виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» повідомляємо Вас про відкладення проведення конкурсу на право оренди частини приміщення, що знаходиться за адресою вул.Незалежності, 111, смт. Машівка до закінчення карантину.

Про час та дату проведення конкурсу Ви будете заздалегідь проінформовані. 


Дякуємо за порозуміння!

25.03.2020


Картинки по запросу "картинка оголошення"Про  проведення  конкурсу  (аукціону)  на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Машівського району

 

 

 

 

1. Коротка характеристика об’єкта оренди:

        Два кабінети (№ 3 площею 16,7 м2 та № 4 площею 16,8 м2) на першому першому поверсі в адміністративному приміщенні  по вул.Незалежності,111, смт. Машівка, 39400.

        Балансоутримувач та власник майна: Машівська районна рада Полтавської області.

        Ринкова вартість майна, що передається в оренду, згідно зі звітом про незалежну оцінку   станом на 31.01.2020  становить  190400,00 гривень з врахування  ПДВ, в т.ч. ПДВ 31733,00 гривень.

         Умови конкурсу (аукціону):

– належне утримання приміщення та прилеглої території;

– ефективне використання приміщення за цільовим призначенням;

– стартовий розмір орендної плати (визначений відповідно до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу затвердженої  рішенням  Машівської районної  ради  від   19.02.2020.  № 667)  від 2856 грн.  з ПДВ  в місяць при  застосуванні  орендної  ставки  на  рівні 18 %  до вартості  майна. Мінімальний розмір збільшення стартової орендної плати становить 7% розміру стартового розміру орендної плати; 

-  розмір гарантійного  внеску становить шість стартових орендних плат;

– своєчасна сплата орендної плати з врахуванням її індексації;

– виконання  істотних умов договору оренди відповідно до законодавства з питань оренди;

– термін оренди – 2 роки 11 місяців;

– компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації та витрат пов’язаних з укладанням договору. 

       Для участі фізичним і юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

- заяву про участь у конкурсі;

- пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція щодо якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;

- інформацію про засоби зв’язку (телефони, електрону адресу тощо);

2) відомості про претендента: 

 для юридичної особи: 

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи

- завірені копії установчих документів; 

- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; 

- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

 для фізичної особи: 

-копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; 

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

-завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку..

Документи для участі в конкурсі будуть прийматися в Машівській районній раді, за адресою: смт. Машівка, вул.Незалежності, 113, приймальня, до 17 год. 00 хв. 23 березня 2020 року включно.

Проведення конкурсу з визначення орендарів нерухомого майна відбудеться 26 березня 2020 року о 10 год. 00 хв., в приміщені Машівської районної ради, за адресою: смт. Машівка, вул.Незалежності, 113, зала засідань.

 

13.03.2020

 


Картинки по запросу картинка декларуванняДо уваги  депутатів районної ради!


    1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триває до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2020 року.
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції».  Наголошуємо на необхідності ознайомлення зі змінами у зазначених статтях Закону України «Про запобігання корупції» при декларуванні.
       На сайті Національного агентства з питань  запобігання корупції для суб’єктів декларування за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/ - розміщенні роз’яснення та відео щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в пригоді при заповненні декларації.
Шановні депутати! Просимо вас відповідально поставитись до подання електронних декларацій та обов’язково перевірити інформацію, що показана у вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі.

27.01.2020

 


      28 січня 2020 року о 10 годині в залі засідань Машівської районної ради відбудеться семінар - тренінг щодо ведення кадрового діловодства в органах місцевого самоврядування та особливостей декларування 2020 року, а також профілактики та корекції синдрому емоційного та професійного вигорання. 
  Організатори : Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Полтавська обласна рада.

    Запрошуємо до участі .

27.01.2020

 


 Розпорядження - Голови Машівської районної ради № 06 від27.01.2020 р. Про скликання сорок п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 

 

 

27.01.2020

 


 

Картинки по запросу картинка конкурс   Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області

 

 

15.01.2020


  Графік    виїзного прийому громадян головою районної ради, заступником   голови районної ради та виїздів робочої групи виконавчого апарату  районної ради 

 

 

08.01.2020


Похожее изображение  Додаток  до розпорядження голови  Машівської районної ради 

  від «02» січня 2019 року  № 01     "Про прийом громадян"

01.01.2020


 

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу картинка увага конкурс             Оголошується конкурс на заміщення посад

                         в закладах культури:

 

 

 

        Директора Машівської централізованої бібліотечної системи  та завідувача Машівського народного краєзнавчого музею у період з 24 грудня 2019 року до 11 лютого 2020 року.

Матеріально-технічна база Машівської централізованої бібліотечної системи

Звіт  Ф - N 2 М -2018 р.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» документи конкурсанта на посаду  директора централізованої бібліотечної системи  - Заява     Автобіографія    Мотиваційний лист   Рекомендаційний лист   Рекомендаційний лист   

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії № 5

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії № 6

Трудовий контракт №3 

 

Матеріально-технічна база Машівського народного краєзнавчого музею

Звіт  Ф - N 2 М -2018 р.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» документи конкурсанта на посаду завідувача Машівського  народного краєзнавчого музею - Заява     Автобіографія    Мотиваційний лист   Рекомендаційний лист   Рекомендаційний лист     

Трудовий контракт №4

 

 Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи в сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурси проводяться за адресою: 39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних; 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць і рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проект програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років.

 Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову (39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації) та електронну (machevkakultura@ukr.net) адреси Сектору культури Машівської районної державної адміністрації з 8 години ранку 24 грудня 2019 року до 17 год. 15 хв. 21 січня 2020 року. 

Формування конкурсної комісії відбудеться з 24 грудня 2019 року по 22 січня 2020 року. 

За додатковою інформацією про проведення конкурсу та умови оплати праці звертатись за номером телефону (05364) 9-14-83 (Ніколенко Лариса Олександрівна, завідувач сектору культури Машівської районної державної адміністрації).

Завідувач сектору культури                   Л.О.Ніколенко

24.12.2019

 


Розпорядження - Голови Машівської районної ради № 35 від 16.12.2019 р. Про скликання сорок четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

 

 

16.12.2019

 

            ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу картинка увага конкурсОголошується конкурс на заміщення посад

                         в закладах культури:

 

 

 

 

Директора Машівського районного будинку культури (у період з 18 жовтня 2019 року до 02 грудня 2019 року), 

Інформація     про умови праці директора районного будинку культури

Звіт          Форма-N 2М-2018 рік     Форма-N-4-1 М-2018 рік    Форма-N-4-2 М-2018 рік    Форма-N-4-3 М-2018 рік

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру»  документи конкурсанта на заміщення посади директора Районного будинку культури

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії   №-1           ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії  №-2

                                                Контракт № 1 з керівником  закладу культури

 

Директора Машівської дитячої школи естетичного виховання  (24 жовтня 2019 року до 09 грудня 2019 року). 

Інформація  Матеріально-технічна база  Машівської дитячої школи естетичного виховання

Звіт     Форма-N 2М-2018 рік         Форма-N-4-1 М-2018 рік      Форма-N-4-3 М-2018 рік

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» документи конкурсанта на заміщення посади директора Машівської дитячої школи естетичного виховання-Заява     Рекомендаційний лист   Рекомендаційний лист   Автобіографія  Мотиваційний лист  

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії   №-3

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії   №-4

                              Контракт № 2 між сектором культури та Кузьмічовим С. Д.

 

    Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи в сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурси проводяться за адресою: 39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних; 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць і рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проект програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років.

 Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову (39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації) та електронну ( machevkakultura@ukr.net ) адреси Сектору культури Машівської районної державної адміністрації:

- На посаду директора Машівського районного будинку культури з 18 жовтня 2019 року до 17 год. 15 хв. 16 листопада 2019 року. 

- На посаду директора Машівської дитячої школи естетичного виховання з 23 жовтня 2019 року до 17 год. 15 хв. 21 листопада 2019 року.

Формування конкурсної комісії відбудеться 24 жовтня 2019 року. 

За додатковою інформацією про проведення конкурсу та умови оплати праці звертатись за номером телефону (05364) 9-14-83 (Ніколенко Лариса Олександрівна, завідувач сектору культури Машівської районної державної адміністрації).

 

 

 

Завідувач сектору культури                   Л.О. Ніколенко

17.10.2019

 


Картинки по запросу увага конкурс  Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області. 

Машівська  районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської  області (адреса центру: смт.Машівка Полтавська обл.) з оплатою праці відповідно штатного розпису.

Термін прийняття документів від кандидатів 20 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс в районній газеті «Промінь» ( з 30 серпня 2019 року).

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянин України;

 - вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", Психологія";  

- стаж роботи не менше п'яти років за фахом;

- організаторські здібності;

- фізичний і психічний стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, подають особисто  або надсилають поштою до відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради (смт. Машівка  Полтавська обл., вул. Незалежності, 113, контактний телефон: 9-10-07) та на електронну адресу Машівської районної ради: mashradapl@ukr.net                 

    наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів;

- автобіографію; 

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,   присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу; 

- копію довідки про присвоєння РНОКПП;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки, завірену належним чином за місцем роботи (для працюючих)  або оригінал трудової книжки (для непрацюючих); 

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Для отримання  додаткової інформації звертатися : Жанна Анатоліївна Бережна, головний спеціаліст з майнового забезпечення відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради, тел.9-10-07.

30.08.2019

 


Виїзний прийом громадян керівництвом ГУНП

11.06.2019


11.06.2019

 


Оголошення про конкурс проектних ідей 

"Посилене партнерство для сталого розвитку"

Спільний проект Уряду Швеції та ПРООН в Україні 

«Посилене партнерство для сталого розвитку»

Загальна інформація про Проект

  Мета Проекту полягає у сприянні сталому розвитку на локальному та регіональному рівнях, шляхом зміцнення багатостороннього партнерства та реалізації пілотних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем. В рамках Проекту підтримати багатосторонні партнерства між обласною та місцевою владою, радами, університетами, інституціями громадянського суспільства, експертами та бізнесом задля вирішення питань сталого розвитку на місцях. Проект спиратиметься на кращі практики подібного партнерства, зокрема на концепцію SymbioCity , що успішно впроваджується у Швеції. У ході реалізації проекту ПРООН спільно з партнерами розробить та протестує механізми спільного вирішення місцевих проблем, мобілізації ресурсів, посилення здатності організацій до ефективної співпраці під час визначення та пріоритизації питань сталого розвитку. 

Завдання Проекту полягають у наступному:

• Побудувати функціональні партнерські платформи для ініціювання та реалізації процесів сталого розвитку, а також для зміцнення спроможності організацій, щоб ефективно співпрацювати над спільними викликами.

• Підтримати на місцевому рівні ініціативи, спрямовані на комплексне вирішення актуальних проблем з урахуванням цілісного підходу до сталого розвитку та сильного інституційного співробітництва на прикладі концепції SymbioCity.

• Сприяти синергії між усіма зацікавленими сторонами, які спільними зусиллями працюють на підвищення якості життя людей, комфорту з урахуванням раціональної економіки, соціальної відповідальності та збереження екології.

 

П’ять найбільш цікавих та перспективних з  точки зору реплікації ініціатив, що спрямовані на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблені в багатосторонньому партнерстві, будуть підтримані і впроваджені в рамках Проекту.

Методологія, завдання та пріоритетні напрямки конкурсу

Методологія проведення конкурсу полягає у відборі на конкурентних засадах п’яти рішень, розроблених у багатосторонньому партнерстві, що відбуватиметься у три етапи:

Етап 1: конкурсний відбір проектних ідей на підставі заповненої онлайн заявки та підтвердженого партнерства. 

Етап 2: запрошення переможців першого етапу на міжрегіональний форум для ґрунтовної презентації запропонованої ідей та обговорення можливих шляхів її корегування відповідно до завдання Проекту. 

Етап 3: аналіз доопрацьованих під час другого етапу проектних пропозицій та прийняття остаточного рішення щодо проектних пропозицій, які будуть підтримані. 

Завданнями даного конкурсу є:

Сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;

На конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

Проект запрошує спроможні та вмотивовані до сталого розвитку партнерства за участі місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, закладів освіти, організацій громадянського суспільства та бізнесу, які об’єдналися навколо цікавої ідеї щодо вирішення актуального кола проблем сталого розвитку регіону. 

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку: 

• стала мобільність;

• підвищення енергоефективності;

• ефективне управління відходами;

• стимулювання місцевого економічного розвитку

Запитання щодо процедури проведення конкурсу і подання пропозицій приймаються на адресу yana.zhambekova@undp.org та ihor.nazar@undp.org в період до крайнього терміну подання пропозицій.

Детальні умови та правила участі вказані у http://www.ua.undp.org

Крайній термін подання проектної ідеї – до 31 травня 2019 року до 18:00 год. 


 With best regards,
Viktoriia Kurylko
Community Development Associate
UNDP Oblast SDGs Coordinator
in Poltava oblast
 
Poltava, 45, Sobornosty str., of.209 
Tel.:  +38 066 712-1473
viktoriia.kurylko@undp.org
http://www.undp.org.ua
http://www.facebook.com/UNDPUkraine

 

15.05.2019

 


Картинки по запросу картинка оголошення конкурсуПро проведення конкурсу на посаду  директора комунального закладу загальної середньої освіти «Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів Машівської районної ради  Полтавської області»

       Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора  комунального закладу  загальної середньої освіти «Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів Машівської районної ради Полтавської області» (адреса закладу освіти: с Базилівщина, Полтавська область, вул. Лесі Українки, 7) з оплатою праці відповідно до штатного розпису.
     Документи для участі в конкурсі приймаються упродовж 20-ти  календарних днів з дня опублікування оголошення на сайтах Машівської районної ради та Машівської районної державної адміністрації                   
 (з 7 березня 2019 року).


      Кваліфікаційні вимоги:
    Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа , яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.


      Строки призначення на посаду:
    Керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).


      Перелік документів необхідних для участі в  конкурсі та строки їх подання:
- заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до  Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копія документа про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
      Визначені документи претенденти для участі в конкурсі подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа)  до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації (смт Машівка, Полтавська область, вул. Незалежності,  111, контактний телефон: 9-14-75) та на електронну адресу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації: osvita@masrda.gov.ua  з 7.03.2019 року до 26.03.2019 року (включно). 

     Для отримання додаткової інформації звертатися:
Ірина Костянтинівна Закора, завідувач  районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації, тел. 0667972614.

01.03.2019


 


  Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області. Машівська  районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської  області (адреса центру: смт.Машівка Полтавська обл., вул.Ю.Печериці, 9-а ) з оплатою праці відповідно штатного розпису.

Термін прийняття документів від кандидатів 20 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс в районній газеті «Промінь» ( з 2 березня  2019 року).
Кваліфікаційні вимоги :
- громадянин України;
 - вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", Психологія" ;         
 - стаж роботи не менше п'яти років за фахом;
 -  організаторські здібності;
- фізичний і психічний стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, подають особисто  або надсилають поштою до відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради (смт. Машівка  Полтавська обл., вул. Незалежності, 113, контактний телефон: 9-10-07) та на електронну адресу Машівської районної ради : mashradapl@ukr.net
наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі;
 - заповнений особовий листок з обліку кадрів;
- автобіографію; 
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см; 
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,   
  присудження наукового ступеня;
 - копію документа, який посвідчує особу; 
 - копію довідки про присвоєння РНОКПП;
 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 - копію трудової книжки, завірену належним чином за місцем роботи (для працюючих)  
 або оригінал трудової книжки (для непрацюючих); 
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

  Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Для отримання  додаткової інформації звертатися : Ірина Степанівна Малісевич, начальник відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради , тел.9-10-07

01.03.2019


 

Картинки по запросу картинка декларуванняДо уваги суб’єктів декларування!

  Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

   Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.
Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації. 

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:
https://nazk.gov.ua/rozyasnennya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy
https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні  кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

01.01.2019