Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Оголошення

 


Картинки по запросу увага конкурс  Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області. 

Машівська  районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської  області (адреса центру: смт.Машівка Полтавська обл.) з оплатою праці відповідно штатного розпису.

Термін прийняття документів від кандидатів 20 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс в районній газеті «Промінь» ( з 30 серпня 2019 року).

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянин України;

 - вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", Психологія";  

- стаж роботи не менше п'яти років за фахом;

- організаторські здібності;

- фізичний і психічний стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, подають особисто  або надсилають поштою до відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради (смт. Машівка  Полтавська обл., вул. Незалежності, 113, контактний телефон: 9-10-07) та на електронну адресу Машівської районної ради: mashradapl@ukr.net                 

    наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів;

- автобіографію; 

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,   присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу; 

- копію довідки про присвоєння РНОКПП;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки, завірену належним чином за місцем роботи (для працюючих)  або оригінал трудової книжки (для непрацюючих); 

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Для отримання  додаткової інформації звертатися : Жанна Анатоліївна Бережна, головний спеціаліст з майнового забезпечення відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради, тел.9-10-07.

30.08.2019

 


Виїзний прийом громадян керівництвом ГУНП

11.06.2019


11.06.2019

 


Оголошення про конкурс проектних ідей 

"Посилене партнерство для сталого розвитку"

Спільний проект Уряду Швеції та ПРООН в Україні 

«Посилене партнерство для сталого розвитку»

Загальна інформація про Проект

  Мета Проекту полягає у сприянні сталому розвитку на локальному та регіональному рівнях, шляхом зміцнення багатостороннього партнерства та реалізації пілотних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем. В рамках Проекту підтримати багатосторонні партнерства між обласною та місцевою владою, радами, університетами, інституціями громадянського суспільства, експертами та бізнесом задля вирішення питань сталого розвитку на місцях. Проект спиратиметься на кращі практики подібного партнерства, зокрема на концепцію SymbioCity , що успішно впроваджується у Швеції. У ході реалізації проекту ПРООН спільно з партнерами розробить та протестує механізми спільного вирішення місцевих проблем, мобілізації ресурсів, посилення здатності організацій до ефективної співпраці під час визначення та пріоритизації питань сталого розвитку. 

Завдання Проекту полягають у наступному:

• Побудувати функціональні партнерські платформи для ініціювання та реалізації процесів сталого розвитку, а також для зміцнення спроможності організацій, щоб ефективно співпрацювати над спільними викликами.

• Підтримати на місцевому рівні ініціативи, спрямовані на комплексне вирішення актуальних проблем з урахуванням цілісного підходу до сталого розвитку та сильного інституційного співробітництва на прикладі концепції SymbioCity.

• Сприяти синергії між усіма зацікавленими сторонами, які спільними зусиллями працюють на підвищення якості життя людей, комфорту з урахуванням раціональної економіки, соціальної відповідальності та збереження екології.

 

П’ять найбільш цікавих та перспективних з  точки зору реплікації ініціатив, що спрямовані на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблені в багатосторонньому партнерстві, будуть підтримані і впроваджені в рамках Проекту.

Методологія, завдання та пріоритетні напрямки конкурсу

Методологія проведення конкурсу полягає у відборі на конкурентних засадах п’яти рішень, розроблених у багатосторонньому партнерстві, що відбуватиметься у три етапи:

Етап 1: конкурсний відбір проектних ідей на підставі заповненої онлайн заявки та підтвердженого партнерства. 

Етап 2: запрошення переможців першого етапу на міжрегіональний форум для ґрунтовної презентації запропонованої ідей та обговорення можливих шляхів її корегування відповідно до завдання Проекту. 

Етап 3: аналіз доопрацьованих під час другого етапу проектних пропозицій та прийняття остаточного рішення щодо проектних пропозицій, які будуть підтримані. 

Завданнями даного конкурсу є:

Сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;

На конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

Проект запрошує спроможні та вмотивовані до сталого розвитку партнерства за участі місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, закладів освіти, організацій громадянського суспільства та бізнесу, які об’єдналися навколо цікавої ідеї щодо вирішення актуального кола проблем сталого розвитку регіону. 

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку: 

• стала мобільність;

• підвищення енергоефективності;

• ефективне управління відходами;

• стимулювання місцевого економічного розвитку

Запитання щодо процедури проведення конкурсу і подання пропозицій приймаються на адресу yana.zhambekova@undp.org та ihor.nazar@undp.org в період до крайнього терміну подання пропозицій.

Детальні умови та правила участі вказані у http://www.ua.undp.org

Крайній термін подання проектної ідеї – до 31 травня 2019 року до 18:00 год. 


 With best regards,
Viktoriia Kurylko
Community Development Associate
UNDP Oblast SDGs Coordinator
in Poltava oblast
 
Poltava, 45, Sobornosty str., of.209 
Tel.:  +38 066 712-1473
viktoriia.kurylko@undp.org
http://www.undp.org.ua
http://www.facebook.com/UNDPUkraine

 

15.05.2019

 


Картинки по запросу картинка оголошення конкурсуПро проведення конкурсу на посаду  директора комунального закладу загальної середньої освіти «Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів Машівської районної ради  Полтавської області»

       Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора  комунального закладу  загальної середньої освіти «Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів Машівської районної ради Полтавської області» (адреса закладу освіти: с Базилівщина, Полтавська область, вул. Лесі Українки, 7) з оплатою праці відповідно до штатного розпису.
     Документи для участі в конкурсі приймаються упродовж 20-ти  календарних днів з дня опублікування оголошення на сайтах Машівської районної ради та Машівської районної державної адміністрації                   
 (з 7 березня 2019 року).


      Кваліфікаційні вимоги:
    Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа , яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.


      Строки призначення на посаду:
    Керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).


      Перелік документів необхідних для участі в  конкурсі та строки їх подання:
- заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до  Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копія документа про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
      Визначені документи претенденти для участі в конкурсі подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа)  до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації (смт Машівка, Полтавська область, вул. Незалежності,  111, контактний телефон: 9-14-75) та на електронну адресу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації: osvita@masrda.gov.ua  з 7.03.2019 року до 26.03.2019 року (включно). 

     Для отримання додаткової інформації звертатися:
Ірина Костянтинівна Закора, завідувач  районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації, тел. 0667972614.

01.03.2019


 


  Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області. Машівська  районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської  області (адреса центру: смт.Машівка Полтавська обл., вул.Ю.Печериці, 9-а ) з оплатою праці відповідно штатного розпису.

Термін прийняття документів від кандидатів 20 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс в районній газеті «Промінь» ( з 2 березня  2019 року).
Кваліфікаційні вимоги :
- громадянин України;
 - вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", Психологія" ;         
 - стаж роботи не менше п'яти років за фахом;
 -  організаторські здібності;
- фізичний і психічний стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, подають особисто  або надсилають поштою до відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради (смт. Машівка  Полтавська обл., вул. Незалежності, 113, контактний телефон: 9-10-07) та на електронну адресу Машівської районної ради : mashradapl@ukr.net
наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі;
 - заповнений особовий листок з обліку кадрів;
- автобіографію; 
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см; 
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,   
  присудження наукового ступеня;
 - копію документа, який посвідчує особу; 
 - копію довідки про присвоєння РНОКПП;
 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 - копію трудової книжки, завірену належним чином за місцем роботи (для працюючих)  
 або оригінал трудової книжки (для непрацюючих); 
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

  Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Для отримання  додаткової інформації звертатися : Ірина Степанівна Малісевич, начальник відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради , тел.9-10-07

01.03.2019


 

Картинки по запросу картинка декларуванняДо уваги суб’єктів декларування!

  Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

   Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.
Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації. 

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:
https://nazk.gov.ua/rozyasnennya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy
https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні  кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

01.01.2019


 

Sun, 22 Sep 2019 16:06:45 +0300