A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

Оголошення

 


ШАНОВНІ  ДЕПУТАТИ !


  Нагадуємо Вам, що Законом передбачено чотири типи декларацій суб’єкта декларування:

1) щорічна декларація – декларація, яка подається відповідно до частини першої статті 45 Закону у період з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація;

2) декларація суб’єкта декларування, який припиняє відповідну діяльність (декларація перед звільненням) – декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах «а» та «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону.
Декларація «перед звільненням» охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими таким суб’єктом декларування;

3) декларація після звільнення – декларація, яка подається відповідно до абзацу другого частини другої статті 45 Закону з 00 годин 00 хвилин 01 січня до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком, у якому було припинено діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену у підпунктах «а» та «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація;

4) декларація кандидата на посаду – декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону до призначення або обрання особи на посаду. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади, якщо інше не передбачено законодавством.

 Щодо останнього типу декларації звертаємо увагу на окремі особливості. Зокрема, йдеться про частину п’яту статті 25 Закону України «Про державну службу», зважаючи на зміст якої, особа, яка перемогла у конкурсі на посаду державної служби категорій «Б» та «В», подає декларацію, за минулий рік, перед призначенням лише у разі, якщо декларацію за минулий рік вона не подавала раніше. Іншими словами, якщо переможець вже подавав до цього декларацію будь-якого типу за минулий рік, додатково подавати декларацію не вимагається.
 Якщо особа стає переможцем конкурсу на декілька посад в одному органі і раніше не подавала декларацію за минулий рік, вона подає одну декларацію кандидата на посаду, вказуючи посаду, на яку має намір бути призначеною.
 Якщо декларація кандидата на посаду була подана, наприклад, у січні 2020 року і охоплювала попередній звітний рік, а особу було призначено на посаду до 1 квітня 2020 року, то особа має обов’язок подати щорічну декларацію за 2019 рік.
Інша особливість стосується осіб, зазначених у підпункті «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону, які подають в установленому Законом порядку декларацію за минулий рік у разі входження до складу конкурсної або дисциплінарної комісії, утвореної відповідно до законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», інших законів України, Громадської ради доброчесності, утвореної відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів». Такі особи повинні подати декларацію кандидата на посаду протягом десяти календарних днів після входження (включення, залучення, обрання, призначення) до складу відповідної комісії, Громадської ради доброчесності.

 

28.11.2020

 

 

   Розпорядження - Голови Машівської районної ради "Про скликання п’ятдесятої (позачергової)   сесії районної ради сьомого скликання" №30 від 16.11.2020 р.

 

 

 

16.11.2020


 

   Розпорядження - Голови Машівської районної ради "Про скликання сорок дев’ятої (позачергової)  сесії районної ради сьомого скликання"

 

 

 

05.10.2020

 


 ОГОЛОШЕННЯ


про проведення конкурсу (аукціону) на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Машівського району, балансоутримувачем якого є Комунальне некомерційне підприємство «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області 

Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області проводить конкурс на право оренди нерухомого майна, частини нежилого приміщення, а саме частини покрівлі (даху) площею 36,0 м2, що знаходиться на стаціонарного корпусу КНП «Машівська ЦРЛ» МРР ПО за адресою: Полтавська область, Машівський район, смт. Машівка, вул. Незалежності, 112-В.
Мета оренди: для розміщення телекомунікаційного обладнання базової станції оператора мобільного зв’язку.  
Стартовий розмір орендної плати – 1051,57 грн/міс. Мінімальний розмір збільшення стартової орендної плати становить 7% розміру стартового розміру орендної плати. Розмір гарантійного внеску становить шість стартових орендних плат.

Документи необхідні для участі в конкурсі:

Заява про участь у конкурсі;
Підтвердження внесення гарантійного внеску;
Інформацію про засоби зв’язку (телефон, електронну адресу тощо):

Відомості про претендента.

для юридичної особи: 
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; 
- посвідчені копії установчих документів; 
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік; 
- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 
для фізичної особи: 
- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; 
- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; 
- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта  малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку. 

Подання документів для конкурсу здійснюється до 09 вересня 2020 року до 1600 за адресо: 39400, Полтавська область, Машівський район, смт. Машівка, вул. Незалежності,112-В.
Проведення конкурсу відбудеться о 1000 10 вересня 2020 року в кабінеті директора КНП «Машівська ЦРЛ» МРР ПО за адресою Полтавська обл., Машівський р-н, смт. Машівка, вул. Незалежності, 112-В.
Довідки за тел.: (05364) 9-11-06.

27.08.2020

 


О Г О Л О Ш Е Н Н Я

           Відповідно до рішення сорок сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 17.06.2020 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області», рішення сорок восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 19.08.2020 «Про оголошення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області», Наказу МОН № 1051 від 03.10.2018р., «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посаду директора та педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, затвердженого рішенням тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 20.02.2019р. № 561, з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників,

Машівська районна рада Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: 

   - практичного психолога, 
   - вчителя-логопеда, 
   - вчителя-реабілітолога 

комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, який знаходиться за адресою: 39400, смт. Машівка, вул. Незалежності, 111.

          Дата проведення конкурсного відбору: 17.09.2020 року.

          Порядок проведення конкурсу:

          попередній розгляд поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
          проведення іспиту та визначення його результатів;
          проведення співбесіди та визначення її результатів;
          визначення переможця конкурсного відбору.

 Прийом та реєстрація документів від претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області здійснюється з 21.08.2020 по 09.09.2020 року Машівською районною радою за адресою:
39400, смт. Машівка, вул. Незалежності, 111.

Основні вимоги до кандидатів:
освіта:

- практичного психолога - вища педагогічна (психологічна) освіта ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Психологія"; 
- вчителя-логопеда - вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»;
- вчителя-реабілітолога - вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Початкова освіта» кваліфікація в дипломі «Вчителя початкових класів» з правом викладання фізичної культури, «реабілітолога», «вчителя з лікувальної фізкультури», «фізична терапія, ерготерапія».
- стаж роботи за фахом не менше трьох років;
- професійна компетентність;
- вільне володіння державною мовою;
- володіння навичками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами.

           Умови оплати праці:

           Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від 26.09.2005 №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається автобіографія та/або резюме у довільній формі;
- копії документів про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію паспорта громадянина України;
- копію трудової книжки;
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
- заяву про присутність близьких родичів у складі комісії (за          
наявності).
   Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.
У разі невідповідності наданих документів установленим вимогам претенденти на заміщення вакантної посади до конкурсу не допускаються, про що їм буде повідомлено.
Для отримання  додаткової інформації звертатися : Жанна Анатоліївна Бережна, головний спеціаліст з майнового забезпечення відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради, тел.9-15-52

 

20.08.2020


 

 

  Розпорядження - Голови Машівської районної ради № 25 від12.08.2020 р. Про перенесення сорок восьмої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

 

12.08.2020

 


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА

КНП "МАШІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" МАШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

     Правові підстави проведення конкурсу : конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, розпорядження голови Машівської районної ради № 15 від 23 червня 2020 року " Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області" та розпорядження голови Машівської районної ради № 19 від 08 липня 2020 року " Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області". 
   Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство "Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області". 
    Юридичне та фактичне місцезнаходження : 39400, Україна, Полтавська область, Машівський район, смт. Машівка, вул. Незалежності, 112-В.  
    Основні напрямки діяльності підприємства : 
- медична практика;
- створення разом із Власником умов, необхідних для забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню, організації належного управління внутрішнім лікувально-діагностичним процесом та ефективного використання майна та інших ресурсів Підприємства; 
- надання пацієнтам відповідно до законодавства на безвідплатній та відплатній основі послуг вторинної спеціалізованої стаціонарної медичної допомоги та консультативної поліклінічної допомоги, у тому числі екстренної (невідкладної), необхідної для забезпечення належних профілактики, діагностики і лікування хвороб, травм, отруєнь чи інших розладів здоров’я, медичного контролю за перебігом вагітності.
- надання пацієнтам відповідно до законодавства на безвідплатній та відплатній основі спеціалізованої амбулаторної медичної допомоги (спеціалізована медична практика); 
- організація, у разі потреби, надання пацієнтам медичної допомоги більш високого рівня спеціалізації на базі інших закладів охорони здоров’я шляхом направлення пацієнтів до цих закладів у порядку, встановленому законодавством; організація взаємодії з іншими закладами охорони здоров’я з метою забезпечення наступництва у наданні медичної допомоги на різних рівнях та ефективного використання ресурсів системи медичного обслуговування; 
- проведення експертизи тимчасової непрацездатності та контролю за видачею листків непрацездатності; 
- направлення на медико-соціальну експертизу осіб зі стійкою втратою працездатності; 
- проведення профілактичних оглядів; 
- придбання, зберігання, перевезення, знищення, використання наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів;
- провадження зовнішньоекономічної діяльності згідно із законодавством України;
- здійснення іншої не забороненої законодавством діяльності, необхідної для належного забезпечення та підвищення якості лікувально-діагностичного процесу, управління ресурсами, розвитку та підвищення якості кадрового потенціалу Підприємства.  
    Статут КНП "Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області".в новій редакції затверджений рішенням Машівської районної ради Полтавської області № 686 від від 17 червня 2020 року " Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства "Машівська центральна районна лікарня" Машівської районної ради Полтавської області в новій редакції".  
    Структура підприємства: 
 - адміністративно-управлінський персонал; 
 - загально-лікарняний персонал; 
 - інформаційно-аналітичний відділ; 
 - поліклінічне відділення (лікарі); 
 - поліклінічне відділення (фахівці з базовою та неповною вищою медичною освітою); 
 - поліклінічне відділення (молодший медперсонал); 
 - приймальне відділення; 
- терапевтичне відділення; 
 - хірургічне відділення з гінекологічними ліжками та ліжками патології вагітних; 
 - анестезіологічна група; 
 - педіатричне  відділення; 
 - допоміжні лікувальні та діагностичні відділення та кабінети; 
 - господарсько-обслуговуючий персонал; 
    Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності підприємства станом на 01 липня 2020 року: 
 - Загальний фонд - 8477004 грн 00 коп; 
 - Спеціальний фонд - 307970 грн 00 коп. 
    Документи для участі в конкурсі приймаються з 09 липня 2020 року по 23 липня 2020 року включно за адресою: 39400, Полтавська область, Машівський район, смт. машівка, вулиця Незалежності, 113. 

   Телефон та адреса електронної пошти для довідок: (05364) 9-10-08, mashradapl@ukr.net/ 


    Перелік документів, що подаються претендентом ( особисто або надсилає на поштою) для учесті в конкурсі: 

1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;
3) резюме у довільній формі;
4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);
5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;
7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;
8) довідку МВС про відсутність судимості;
9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;
10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;
11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;
12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).
Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.
. Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:
план реформування закладу протягом одного року;
заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу. 
Вимоги до претендентів:вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спецівльності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування" або "Право" або "Соціальні та поведінкові науки" або "Гуманітарні науки" або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я". 
Умови оплати праці керівника закладу: 
За виконання  обов'язків , передбачених установчим документом та контрактогм , керівникові нараховується заробітна плата відповідно до умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я, встановлених чинним законодавством України у межах кошторису доходів і видатків підприємства відповідно до виділених бюджетних асигнувань та згідно із штатним розписом. 
Встановлення розміру премій та надбавок керівникові підприємства здійснюється відповідно до його особистого внеску в загальні результати роботи, рівня трудової та виконавської дисципліни, інтенсивності та складності праці. 

Істотні умови визначаються Контрактом (додаток 5 )

Дата і місце проведення конкурсу: 
24.07.2020 р. (10.00 год) - засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів та доданих до них документів; 
27.07.2020 р. (10.00 год) - засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення із ними співбесіди та визначення переможця конкурсу. 
    Конкурс буде проведений за адресою: 39400, Полтавська область, Машівський район, смт. машівка, вулиця Незалежності, 113 (зал засідань).

                                                 Додатки   1- 5

 

09.07.2020

 


 Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора  КНП «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області

   Машівська районна рада Полтавської області оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади  директора КНП «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області.  
     Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 , до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я входять шість осіб у рівній кількості по дві особи: 
 - представники органу управління, а саме: представник відділу юридично- кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату районної ради та керуючий справами виконавчого апарату районної ради; 
 - представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу; 
 - представники громадської ради при Машівській районній державній адміністрації або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при Машівській районній державній адміністрації – по одній особі від кожного громадського об’єднання.  
     Пропонуємо Громадській раді при Машівській районній державній адміністрації та трудовому колективу КНП «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області надати відповідні пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії. 
       Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів трудового колективу, протокол засідання Громадської ради при Машівській районній державній адміністрації) просимо надати протягом 15-ти днів з моменту оприлюднення оголошення до Машівської районної ради Полтавської області (вул. Незалежності, 113, смт.Машівка, Полтавська обл., 39400), пн- пт., з 08.00 год. до 17.00 год.

23.06.2020

 


   

  Розпорядження - Голови Машівської районної ради № 14 від 28.05.2020 р. Про скликання сорок сьомої  сесії районної ради сьомого скликання

 

 

29.05.2020


 Полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує, що стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»
З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав».

  Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua. 
«Тема малюнків – права дитини. Щоб подати роботу на конкурс, дитина за допомогою батьків має зареєструватися на сайті конкурсу та завантажити  фотографію або скановану копію малюнка. Коли конкурсна робота пройде модерацію, вона з’явиться на сайті для голосування», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.
  Конкурсні роботи приймаються з 23 квітня по 20 травня. Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, виконувати роботи в авторській техніці, створити малюнок за допомогою комп’ютерної графіки тощо. Малюнки мають бути у форматі А3 або А4. Кожен учасник може подати лише одну конкурсну роботу.
 Проголосувати за дитячий малюнок, що найбільше сподобався, може кожна людина – для цього потрібно авторизуватися на сайті конкурсу. Оцінювання конкурсних робіт відбудеться на сайті конкурсу в онлайн-режимі усіма учасниками голосування.
  З 21 травня до 24 травня визначатимуться переможці. Автори найкращих робіт будуть визначені за кількістю вподобань учасників голосування у трьох вікових категоріях: віком до 8 років, від 9 до 13 років та від 14 до 17 років.
Нагородження переможців конкурсу триватиме з 25 травня по 5 червня. Автори робіт, які набрали найбільшу кількість «лайків», отримають грамоти та призи за перше, друге та третє місця у кожній віковій групі.
Детально дізнатися про умови онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав», долучитися до нього та проголосувати можна, зайшовши на офіційний сайт http://art-konkurs.legalaid.gov.ua.

 

12.05.2020

 


Про відкладення проведення конкурсу 
на право  оренди

 На виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» повідомляємо Вас про відкладення проведення конкурсу на право оренди частини приміщення, що знаходиться за адресою вул.Незалежності, 111, смт. Машівка до закінчення карантину.

Про час та дату проведення конкурсу Ви будете заздалегідь проінформовані. 


Дякуємо за порозуміння!

25.03.2020


Картинки по запросу Про  проведення  конкурсу  (аукціону)  на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Машівського району

 

 

 

 

1. Коротка характеристика об’єкта оренди:

        Два кабінети (№ 3 площею 16,7 м2 та № 4 площею 16,8 м2) на першому першому поверсі в адміністративному приміщенні  по вул.Незалежності,111, смт. Машівка, 39400.

        Балансоутримувач та власник майна: Машівська районна рада Полтавської області.

        Ринкова вартість майна, що передається в оренду, згідно зі звітом про незалежну оцінку   станом на 31.01.2020  становить  190400,00 гривень з врахування  ПДВ, в т.ч. ПДВ 31733,00 гривень.

         Умови конкурсу (аукціону):

– належне утримання приміщення та прилеглої території;

– ефективне використання приміщення за цільовим призначенням;

– стартовий розмір орендної плати (визначений відповідно до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу затвердженої  рішенням  Машівської районної  ради  від   19.02.2020.  № 667)  від 2856 грн.  з ПДВ  в місяць при  застосуванні  орендної  ставки  на  рівні 18 %  до вартості  майна. Мінімальний розмір збільшення стартової орендної плати становить 7% розміру стартового розміру орендної плати; 

-  розмір гарантійного  внеску становить шість стартових орендних плат;

– своєчасна сплата орендної плати з врахуванням її індексації;

– виконання  істотних умов договору оренди відповідно до законодавства з питань оренди;

– термін оренди – 2 роки 11 місяців;

– компенсація переможцем конкурсу витрат, пов'язаних з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, опублікуванням оголошення про конкурс у відповідних засобах масової інформації та витрат пов’язаних з укладанням договору. 

       Для участі фізичним і юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

- заяву про участь у конкурсі;

- пропозиції щодо виконання умов конкурсу, крім розміру орендної плати, пропозиція щодо якого вноситься учасником конкурсу в день проведення конкурсу;

- інформацію про засоби зв’язку (телефони, електрону адресу тощо);

2) відомості про претендента: 

 для юридичної особи: 

- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи

- завірені копії установчих документів; 

- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік; 

- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство; 

 для фізичної особи: 

-копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність; 

- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

-завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку..

Документи для участі в конкурсі будуть прийматися в Машівській районній раді, за адресою: смт. Машівка, вул.Незалежності, 113, приймальня, до 17 год. 00 хв. 23 березня 2020 року включно.

Проведення конкурсу з визначення орендарів нерухомого майна відбудеться 26 березня 2020 року о 10 год. 00 хв., в приміщені Машівської районної ради, за адресою: смт. Машівка, вул.Незалежності, 113, зала засідань.

 

13.03.2020

 


Картинки по запросу картинка декларуванняДо уваги  депутатів районної ради!


    1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триває до 00 годин 00 хвилин 01 квітня 2020 року.
Звертаємо увагу, що Законом України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» внесено низку змін, зокрема до статей 1, 3, 45, 46 та 52 Закону України «Про запобігання корупції».  Наголошуємо на необхідності ознайомлення зі змінами у зазначених статтях Закону України «Про запобігання корупції» при декларуванні.
       На сайті Національного агентства з питань  запобігання корупції для суб’єктів декларування за посиланням https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/ - розміщенні роз’яснення та відео щодо заповнення декларацій, рекомендації щодо роботи з Реєстром, а також інша корисна інформація, яка стане в пригоді при заповненні декларації.
Шановні депутати! Просимо вас відповідально поставитись до подання електронних декларацій та обов’язково перевірити інформацію, що показана у вашій декларації, після її подання та розміщення в Реєстрі.

27.01.2020

 


      28 січня 2020 року о 10 годині в залі засідань Машівської районної ради відбудеться семінар - тренінг щодо ведення кадрового діловодства в органах місцевого самоврядування та особливостей декларування 2020 року, а також профілактики та корекції синдрому емоційного та професійного вигорання. 
  Організатори : Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Полтавська обласна рада.

    Запрошуємо до участі .

27.01.2020

 


 Розпорядження - Голови Машівської районної ради № 06 від27.01.2020 р. Про скликання сорок п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 

 

 

27.01.2020

 


 

Картинки по запросу картинка конкурс   Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області

 

 

15.01.2020


  Графік    виїзного прийому громадян головою районної ради, заступником   голови районної ради та виїздів робочої групи виконавчого апарату  районної ради 

 

 

08.01.2020


Похожее изображение  Додаток  до розпорядження голови  Машівської районної ради 

  від «02» січня 2019 року  № 01     "Про прийом громадян"

01.01.2020


 

 ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу картинка увага конкурс             Оголошується конкурс на заміщення посад

                         в закладах культури:

 

 

 

        Директора Машівської централізованої бібліотечної системи  та завідувача Машівського народного краєзнавчого музею у період з 24 грудня 2019 року до 11 лютого 2020 року.

Матеріально-технічна база Машівської централізованої бібліотечної системи

Звіт  Ф - N 2 М -2018 р.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» документи конкурсанта на посаду  директора централізованої бібліотечної системи  - Заява     Автобіографія    Мотиваційний лист   Рекомендаційний лист   Рекомендаційний лист   

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії № 5

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії № 6

Трудовий контракт №3 

 

Матеріально-технічна база Машівського народного краєзнавчого музею

Звіт  Ф - N 2 М -2018 р.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» документи конкурсанта на посаду завідувача Машівського  народного краєзнавчого музею - Заява     Автобіографія    Мотиваційний лист   Рекомендаційний лист   Рекомендаційний лист     

Трудовий контракт №4

 

 Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи в сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурси проводяться за адресою: 39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних; 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць і рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проект програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років.

 Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову (39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації) та електронну (machevkakultura@ukr.net) адреси Сектору культури Машівської районної державної адміністрації з 8 години ранку 24 грудня 2019 року до 17 год. 15 хв. 21 січня 2020 року. 

Формування конкурсної комісії відбудеться з 24 грудня 2019 року по 22 січня 2020 року. 

За додатковою інформацією про проведення конкурсу та умови оплати праці звертатись за номером телефону (05364) 9-14-83 (Ніколенко Лариса Олександрівна, завідувач сектору культури Машівської районної державної адміністрації).

Завідувач сектору культури                   Л.О.Ніколенко

24.12.2019

 


Розпорядження - Голови Машівської районної ради № 35 від 16.12.2019 р. Про скликання сорок четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

 

 

16.12.2019

 

            ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу картинка увага конкурсОголошується конкурс на заміщення посад

                         в закладах культури:

 

 

 

 

Директора Машівського районного будинку культури (у період з 18 жовтня 2019 року до 02 грудня 2019 року), 

Інформація     про умови праці директора районного будинку культури

Звіт          Форма-N 2М-2018 рік     Форма-N-4-1 М-2018 рік    Форма-N-4-2 М-2018 рік    Форма-N-4-3 М-2018 рік

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру»  документи конкурсанта на заміщення посади директора Районного будинку культури

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії   №-1           ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії  №-2

                                                Контракт № 1 з керівником  закладу культури

 

Директора Машівської дитячої школи естетичного виховання  (24 жовтня 2019 року до 09 грудня 2019 року). 

Інформація  Матеріально-технічна база  Машівської дитячої школи естетичного виховання

Звіт     Форма-N 2М-2018 рік         Форма-N-4-1 М-2018 рік      Форма-N-4-3 М-2018 рік

Відповідно до статті 21 Закону України «Про культуру» документи конкурсанта на заміщення посади директора Машівської дитячої школи естетичного виховання-Заява     Рекомендаційний лист   Рекомендаційний лист   Автобіографія  Мотиваційний лист  

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії   №-3

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісії   №-4

                              Контракт № 2 між сектором культури та Кузьмічовим С. Д.

 

    Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта, стаж роботи в сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Конкурси проводяться за адресою: 39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних; 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць і рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію документів про вищу освіту;

- два рекомендаційних листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проект програми розвитку комунального закладу культури на один та п’ять років.

 Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову (39400, вул. Незалежності,109, смт Машівка, Полтавська область, Сектор культури Машівської районної державної адміністрації) та електронну ( machevkakultura@ukr.net ) адреси Сектору культури Машівської районної державної адміністрації:

- На посаду директора Машівського районного будинку культури з 18 жовтня 2019 року до 17 год. 15 хв. 16 листопада 2019 року. 

- На посаду директора Машівської дитячої школи естетичного виховання з 23 жовтня 2019 року до 17 год. 15 хв. 21 листопада 2019 року.

Формування конкурсної комісії відбудеться 24 жовтня 2019 року. 

За додатковою інформацією про проведення конкурсу та умови оплати праці звертатись за номером телефону (05364) 9-14-83 (Ніколенко Лариса Олександрівна, завідувач сектору культури Машівської районної державної адміністрації).

 

 

 

Завідувач сектору культури                   Л.О. Ніколенко

17.10.2019

 


Картинки по запросу увага конкурс  Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області. 

Машівська  районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської  області (адреса центру: смт.Машівка Полтавська обл.) з оплатою праці відповідно штатного розпису.

Термін прийняття документів від кандидатів 20 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс в районній газеті «Промінь» ( з 30 серпня 2019 року).

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянин України;

 - вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", Психологія";  

- стаж роботи не менше п'яти років за фахом;

- організаторські здібності;

- фізичний і психічний стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, подають особисто  або надсилають поштою до відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради (смт. Машівка  Полтавська обл., вул. Незалежності, 113, контактний телефон: 9-10-07) та на електронну адресу Машівської районної ради: mashradapl@ukr.net                 

    наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнений особовий листок з обліку кадрів;

- автобіографію; 

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,   присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу; 

- копію довідки про присвоєння РНОКПП;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- копію трудової книжки, завірену належним чином за місцем роботи (для працюючих)  або оригінал трудової книжки (для непрацюючих); 

- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Для отримання  додаткової інформації звертатися : Жанна Анатоліївна Бережна, головний спеціаліст з майнового забезпечення відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради, тел.9-10-07.

30.08.2019

 


Виїзний прийом громадян керівництвом ГУНП

11.06.2019


11.06.2019

 


Оголошення про конкурс проектних ідей 

"Посилене партнерство для сталого розвитку"

Спільний проект Уряду Швеції та ПРООН в Україні 

«Посилене партнерство для сталого розвитку»

Загальна інформація про Проект

  Мета Проекту полягає у сприянні сталому розвитку на локальному та регіональному рівнях, шляхом зміцнення багатостороннього партнерства та реалізації пілотних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем. В рамках Проекту підтримати багатосторонні партнерства між обласною та місцевою владою, радами, університетами, інституціями громадянського суспільства, експертами та бізнесом задля вирішення питань сталого розвитку на місцях. Проект спиратиметься на кращі практики подібного партнерства, зокрема на концепцію SymbioCity , що успішно впроваджується у Швеції. У ході реалізації проекту ПРООН спільно з партнерами розробить та протестує механізми спільного вирішення місцевих проблем, мобілізації ресурсів, посилення здатності організацій до ефективної співпраці під час визначення та пріоритизації питань сталого розвитку. 

Завдання Проекту полягають у наступному:

• Побудувати функціональні партнерські платформи для ініціювання та реалізації процесів сталого розвитку, а також для зміцнення спроможності організацій, щоб ефективно співпрацювати над спільними викликами.

• Підтримати на місцевому рівні ініціативи, спрямовані на комплексне вирішення актуальних проблем з урахуванням цілісного підходу до сталого розвитку та сильного інституційного співробітництва на прикладі концепції SymbioCity.

• Сприяти синергії між усіма зацікавленими сторонами, які спільними зусиллями працюють на підвищення якості життя людей, комфорту з урахуванням раціональної економіки, соціальної відповідальності та збереження екології.

 

П’ять найбільш цікавих та перспективних з  точки зору реплікації ініціатив, що спрямовані на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблені в багатосторонньому партнерстві, будуть підтримані і впроваджені в рамках Проекту.

Методологія, завдання та пріоритетні напрямки конкурсу

Методологія проведення конкурсу полягає у відборі на конкурентних засадах п’яти рішень, розроблених у багатосторонньому партнерстві, що відбуватиметься у три етапи:

Етап 1: конкурсний відбір проектних ідей на підставі заповненої онлайн заявки та підтвердженого партнерства. 

Етап 2: запрошення переможців першого етапу на міжрегіональний форум для ґрунтовної презентації запропонованої ідей та обговорення можливих шляхів її корегування відповідно до завдання Проекту. 

Етап 3: аналіз доопрацьованих під час другого етапу проектних пропозицій та прийняття остаточного рішення щодо проектних пропозицій, які будуть підтримані. 

Завданнями даного конкурсу є:

Сформувати ефективні багатосторонні партнерства, які орієнтовані на виклики і готові ініціювати та вирішувати актуальні проблеми ключових напрямків сталого розвитку;

На конкурсній основі відібрати інноваційні ідеї ініціатив зі сталого місцевого розвитку, що покликані на умовах ефективного партнерства вирішити важливу та достатньо розповсюджену (не унікальну) проблему, навколо вирішення якої об’єднуються партнери з різних секторів.

Проект запрошує спроможні та вмотивовані до сталого розвитку партнерства за участі місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування, закладів освіти, організацій громадянського суспільства та бізнесу, які об’єдналися навколо цікавої ідеї щодо вирішення актуального кола проблем сталого розвитку регіону. 

Діяльність майбутніх партнерств повинна здійснюватися за як мінімум одним з наступних ключових напрямків у сфері сталого розвитку: 

• стала мобільність;

• підвищення енергоефективності;

• ефективне управління відходами;

• стимулювання місцевого економічного розвитку

Запитання щодо процедури проведення конкурсу і подання пропозицій приймаються на адресу yana.zhambekova@undp.org та ihor.nazar@undp.org в період до крайнього терміну подання пропозицій.

Детальні умови та правила участі вказані у http://www.ua.undp.org

Крайній термін подання проектної ідеї – до 31 травня 2019 року до 18:00 год. 


 With best regards,
Viktoriia Kurylko
Community Development Associate
UNDP Oblast SDGs Coordinator
in Poltava oblast
 
Poltava, 45, Sobornosty str., of.209 
Tel.:  +38 066 712-1473
viktoriia.kurylko@undp.org
http://www.undp.org.ua
http://www.facebook.com/UNDPUkraine

 

15.05.2019

 


Картинки по запросу картинка оголошення конкурсуПро проведення конкурсу на посаду  директора комунального закладу загальної середньої освіти «Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів Машівської районної ради  Полтавської області»

       Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора  комунального закладу  загальної середньої освіти «Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ступенів Машівської районної ради Полтавської області» (адреса закладу освіти: с Базилівщина, Полтавська область, вул. Лесі Українки, 7) з оплатою праці відповідно до штатного розпису.
     Документи для участі в конкурсі приймаються упродовж 20-ти  календарних днів з дня опублікування оголошення на сайтах Машівської районної ради та Машівської районної державної адміністрації                   
 (з 7 березня 2019 року).


      Кваліфікаційні вимоги:
    Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа , яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.


      Строки призначення на посаду:
    Керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду строком на шість років (строком на два роки – для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше).


      Перелік документів необхідних для участі в  конкурсі та строки їх подання:
- заява на участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до  Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копія документа про освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
      Визначені документи претенденти для участі в конкурсі подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа)  до відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації (смт Машівка, Полтавська область, вул. Незалежності,  111, контактний телефон: 9-14-75) та на електронну адресу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації: osvita@masrda.gov.ua  з 7.03.2019 року до 26.03.2019 року (включно). 

     Для отримання додаткової інформації звертатися:
Ірина Костянтинівна Закора, завідувач  районного методичного кабінету відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації, тел. 0667972614.

01.03.2019


 


  Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської  районної ради Полтавської  області. Машівська  районна рада оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської  області (адреса центру: смт.Машівка Полтавська обл., вул.Ю.Печериці, 9-а ) з оплатою праці відповідно штатного розпису.

Термін прийняття документів від кандидатів 20 календарних днів з дня опублікування  оголошення про конкурс в районній газеті «Промінь» ( з 2 березня  2019 року).
Кваліфікаційні вимоги :
- громадянин України;
 - вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", Психологія" ;         
 - стаж роботи не менше п'яти років за фахом;
 -  організаторські здібності;
- фізичний і психічний стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Машівської районної ради Полтавської області, подають особисто  або надсилають поштою до відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради (смт. Машівка  Полтавська обл., вул. Незалежності, 113, контактний телефон: 9-10-07) та на електронну адресу Машівської районної ради : mashradapl@ukr.net
наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі;
 - заповнений особовий листок з обліку кадрів;
- автобіографію; 
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см; 
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання,   
  присудження наукового ступеня;
 - копію документа, який посвідчує особу; 
 - копію довідки про присвоєння РНОКПП;
 - копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
 - копію трудової книжки, завірену належним чином за місцем роботи (для працюючих)  
 або оригінал трудової книжки (для непрацюючих); 
- письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

  Разом із зазначеними документами особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Для отримання  додаткової інформації звертатися : Ірина Степанівна Малісевич, начальник відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату Машівської районної ради , тел.9-10-07

01.03.2019


 

Картинки по запросу картинка декларуванняДо уваги суб’єктів декларування!

  Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

   Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.
Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації. 

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:
https://nazk.gov.ua/rozyasnennya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy
https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні  кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

01.01.2019


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора