A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

Прес-реліз

Дата: 12.12.2020 15:41
Кількість переглядів: 9399

   Послугами обласної служби зайнятості за 11 місяців року скористалися  більше 93 тисяч громадян,

Протягом січня-листопада 2020 року послуги обласної служби зайнятості отримали 93,6 тисячі громадян, які шукали роботу, з них 62,3 тисячі мали статус зареєстрованого безробітного.
Від 8,5 тисячі роботодавців за цей період надійшло 45 тисяч пропозицій роботи. 

Роботу отримали 32,5 тисячі мешканців Полтавщини 

 За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 32,5 тисячі осіб, зокрема 20,2 тисячі  зареєстрованих безробітних.
7 клієнтів служби зайнятості отримали виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.
 На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовані 416 безробітних. Із них 74 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 342 людей, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

На громадських роботах працювали 4,9 тисячі громадян   

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечена тимчасова зайнятість 4,9 тисячі громадян. Найбільш поширені види громадських робіт: екологічний захист навколишнього середовища, благоустрій, інформування про субсидії, робота із соціально вразливими верствами населення.  
Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням обласної служби зайнятості 4,7 тисячі безробітних проходили професійне навчання. Зокрема 3,4  тисячі безробітних навчались у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

 Для кращої конкурентоспроможності на ринку праці 77 осіб отримали ваучери на підвищення кваліфікації за спеціальностями «медсестринство» та «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

На обліку – 22 тисячі безробітних 

  Станом на 1 грудня 2020 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебували 22,1 тисячі безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 19,7 тисячі осіб.
 За професійними групами, серед названої чисельності зареєстрованих безробітних, переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (18,5%), працівники сфери торгівлі і послуг (18%), представники найпростіших професій (13,5%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (11,7%).

Роботодавці пропонують близько 2 тисяч вакансій 

 Кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до обласної служби зайнятості, станом на 1 грудня 2020 року, становила 1,8 тисячі  одиниць. Крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 1,4 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.
Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (25,7%), робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин (18,5%),  працівників сфери торгівлі і послуг (15,3%),  

 Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями https://pol.dcz.gov.ua/ 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора