A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Машівська районна рада

Новини Машівської районної ради

Машівська районна філія Держслужби зайнятості

  У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Цей день відзначається проведенням масштабних інформаційних компаній з метою привернення уваги до проблеми сучасного рабства та об’єднання зусиль для подолання цього негативного явища, боротьби із злочинцями, що задіяні в цій кримінальній діяльності, надання підтримки і допомоги потерпілим. 

15:34 27.07.2020

Машівськое районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області 

       Літо дає можливість розширити раціон вживанням різноманітних фруктів і овочів, наситити організм вітамінами. Разом з тим, влітку збільшується ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб. 

14:12 23.07.2020

Відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Машівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

 Ця стаття має на меті попередити людину про небезпеку контакту з безпритульними та дикими тваринами, які нерідко є носіями страшної інфекції. Що необхідно знати про сказ і як захиститися населенню від нього?

15:15 15.07.2020

Наказом Генерального прокурора України поновлено на посаді керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області

  23 червня 2020 року наказом Генерального прокурора України І.В.Венедіктової за №167к Кобу Ларису Миколаївну поновлено на посаді керівника Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області. 

15:26 13.07.2020

ГУ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ МАШІВСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ

  Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.

15:02 07.07.2020

5-а річниця Дня Національної поліції

  3 липня 2020 року голова Машівської районної ради взяла участь  в урочистостях  з нагоди 5-ї річниці Дня Національної поліції України та нагородила Почесними грамотами районної ради працівників Машівського ВП Карлівського ВП ГУНП в Полтавській області.

16:04 03.07.2020

Машівське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області

   Багато хвороб тварин можуть передаватися людям. Саме з цієї причини нам слід знати, як лейкоз проявляється у корів, і чим небезпечне захворювання для людини. До недавнього часу існували різні думки з цього питання, поки дослідження вчених не підтвердили можливість зараження від ВРХ на лейкоз.

16:51 02.07.2020

Привітання голови Машівської районної ради з Днем молоді

 Щиро вітаємо вас  з одним із найяскравіших та найулюбленіших  свят у календарі —  Днем молоді!  Молодість — це час мрій і найсміливіших планів, час вибору й бажання діяти, час дивувати всіх своїми сміливими ідеями  та час  віри в те, що у світі немає нічого недосяжного.

09:46 26.06.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора