Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Новини Машівської районної ради

Ювілейний день народження відзначає голова Машівської районної ради Катерина Володимирівна Ткаченко

Дата створення: 09:36 27.06.2018

  28 червня ювілейний день народження відзначає голова Машівської районної ради Катерина Володимирівна Ткаченко. Золотий ювілей – особлива віха у житті кожної людини. Це час підбиття підсумків ,час розквіту особистості, час окреслення планів на майбутнє.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в районному центрі

Дата створення: 14:49 22.06.2018

    Щороку 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Цього дня всі небайдужі збираються ,аби поклонитися тим, хто віддав свої життя за звільнення рідної землі від нацистської навали, хто загинув у гестапівських  катівнях і таборах смерті.

Про попередження епідемічних ускладнень внаслідок надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:02 21.06.2018

   За останні десятиліття в багатьох країнах світу та Україні значно зросла кількість надзвичайних ситуацій викликаних повенями, підтопленнями. Причинами підтоплення є підвищення рівня грунтових вод унаслідок сильних опадів і несправності дренажних систем. Нещодавно внаслідок ускладнення погодних умов (сильних дощів) відбулося підтоплення  будинків на Львівщині. У зв’язку з можливим підтопленням  помешкань, сільськогосподарських угідь, лісів, доріг існує ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб.

Засідання тридцять першої позачергової сесії Машівської  районної ради

Дата створення: 20:51 20.06.2018

 Засідання 31-ої позачергової сесії Машівської  районної ради відбулося 20 червня 2018 року. Зібранню передували засідання постійних депутатських комісій. Провела сесію голова районної ради Катерина Ткаченко. На розгляд депутатів пропонувалося 14 питань порядку денного.

 Урочистості з нагоди професійного свята медичних працівників

Дата створення: 17:16 15.06.2018

     Голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко привітала медичних працівників району з професійним святом. Урочистості та  концертна програма відбулися  з цієї нагоди у районному будинку культури. Велику  дружну родину медиків вітали та вручали численні нагороди  і відзнаки заступник голови Машівської райдержадміністрації Роман Живодьор та депутат Полтавської обласної ради Іван Сидоренко. Поздоровляли колег  і головний лікар Машівської центральної районної лікарні  Герман Краєвський та заступник головного лікаря по медичній частині Машівського центру первинної медико-санітарної допомоги  Алла Марченко.

Про роботу Комунального закладу  «Машівський районний трудовий архів»

Дата створення: 10:26 12.06.2018

   Комунальний заклад «Машівський районний трудовий архів»   створений в 2014 році, відповідно до рішенням сесії районної ради № 294 від 28 січня 2014 року. До цього з 2000 року при Управлінні агропромислового розвитку Машівської РДА діяв Архів ліквідованих установ з особового складу .

У Машівці пройшли зональні змагання обласної спартакіади ОТГ

Дата створення: 15:08 11.06.2018

        У Машівці пройшли зональні змагання обласної спартакіади ОТГ. Минулої суботи Машівка приймала представників територіальних громад із Новосанжарського та Полтавського районів, які змагалися з волейболу, настільного тенісу, шашок та міні-футболу.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата створення: 11:31 07.06.2018

      Заразний вузликовий дерматит ВРХ (ЗВД ВРХ) Заразний вузликовий дерматит ВРХ – контагіозне інфекційне захворювання, що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичної системи, набряком підшкірної клітковини та внутрішніх органів, утворенням шкіряних вузлів (бугрів), ураженням очей  та слизових оболонок органів дихання та травлення.