Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Новини Машівської районної ради

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 10:21 15.02.2016

Сьогодні ми схиляємо голови перед вічною пам'яттю воїнів – інтернаціоналістів ,        які не повернулися живими на рідну землю.

Звернення заступника голови районної ради Кулак С.О. з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата створення: 08:13 15.02.2016

15  лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Скликається шоста сесія районної ради сьомого скликання 24 лютого 2016 року

Дата створення: 01:38 09.02.2016

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

Облаштування Машівської каплиці

Дата створення: 15:49 13.01.2016

       У районному центрі триває облаштування  каплиці , нещодавно освяченої  на честь Архістратига Божого Михаїла. Підготовляючи невеличку релігійну споруду до святкової служби , яка має відбутися напередодні Водохреща , у новобудові прилаштували перші святині .Віднині віряни зможуть помолитися не лише перед подарованою Архієпископом Полтавським та Кременчуцьким Федором (УПЦ КП) , іконою Святих Іова та Феодосія Манявських, а ще й поклонитися  образам Спасителя та  Божої Матері Казанської. Зображення Господа та Пресвятої Богородиці  жителям  селища  передали  представники Павлівської громади – прихожани місцевого  храму Святого Агапіта Печерського. Саме його настоятель ієрей Анатолій (Канівець) і привіз ікони до Машівки. За  увагу  та незвичайний  подарунок  павлівцям    подякувала голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко.

Нову релігійну споруду присвятили Архістратигу Божому Михаїлу

Дата створення: 10:23 05.01.2016

     Напередодні одного з найбільших християнських свят – Різдва Христового , за участю жителів райцентру , архієпископ Полтавський та Кременчуцький Федір УПЦ КП освятив капличку , яка нещодавно з’явилася  в Машівці. Віднині нову релігійну споруду присвятили Архістратигу Божому Михаїлу .Під час урочистостей Владика вручив єпархіальну грамоту військовому комісару РВК  Є. Сісецькому  , за сприяння  якого капличку і було збудовано.

Вісник громади Нового Тагамлика

Дата створення: 10:00 29.12.2015

Підсумки роботи Машівського районного центру зайнятості за 2015 рік

Дата створення: 11:52 28.12.2015

У приміщенні Машівського районного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему : «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості. Організація громадських робіт у 2016 році. Підсумки роботи Машівського районного центру зайнятості за 2015 рік», у якому взяли участь директор центру Зоя Галавур, голова Машівської  районної ради Катерина Ткаченко, селищний та сільські голови.

4-та позачергова сесія

Дата створення: 18:20 24.12.2015

24 грудня голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко провела пленарне засідання четвертої позачергової сесії районної ради сьомого скликання. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Юлія Середа, заступник голови районної ради Софія Кулак, депутати районної ради, сільські голови, представники ЗМІ. Питання порядку денного попередньо були розглянуті на спільному засіданні Координаційної ради при голові районної ради та постійних депутатських комісій районної ради. Зауваження та пропозиції депутатів було враховано.