A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

Низка актуальних питань

Дата: 08.10.2019 16:56
Кількість переглядів: 517

   8 жовтня 2019 року за ініціативою голови Машівської  районної ради Катерини Ткаченко відбулася інформаційно - навчальна нарада  із представниками сільських та селищної рад району. На порядку денному – низка актуальних питань щодо нарахування і виплати субсидій та монетизації пільг, а також новел у проведенні  реєстрації актів цивільного стану.

  Оскільки саме цього дня в Україні відзначався  День юриста, зібрання розпочалося із привітання. Катерина Володимирівна  поздоровила з професійним святом та вручила квіти начальнику Машівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Полтавській області  Світлані Щурій  та начальнику відділу юридично-кадрового та майнового забезпечення виконавчого апарату районної ради Ірині Малісевич, побажала професійного зростання, творчої енергії, сил і наснаги й  подякувала за сумлінну та віддану працю.
   Зі змінами в порядку нарахування субсидій та монетизації пільг на оплату житлово-комунальних послуг присутніх ознайомили заступник начальника – начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління  соціального захисту населення Олена Тонконог та начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Машівської райдержадміністрації  Емілія Клітна. На змінах до правил державної  реєстрації актів цивільного стану та запровадження новітніх пілотних проектів Міністерства юстиції у своєму виступі зупинилася начальник Машівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Полтавській області  Світлана Щурій. 
 В ході наради присутні мали можливість поставити питання та отримати на них  кваліфіковані відповіді. Учасникам зустрічі фахівці роздали додаткові матеріали щодо порушених тем та інформаційні листівки. Підсумки наради підбила голова районної ради Катерина Ткаченко, яка відзначила  важливість розглянутих питань.

 Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора