A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

ПОЛОЖЕННЯ

Дата: 22.10.2018 17:07
Кількість переглядів: 778

ПОЛОЖЕННЯ

Про обласний фотоконкурс серед мешканців Полтавської області «моя громада – на світлині»

Обласний конкурс «МОЯ ГРОМАДА – НА СВІТЛИНІ» 

(далі – Конкурс) проводиться серед мешканців Полтавщини з нагоди Дня місцевого самоврядування. 

Засновники Конкурсу – Асоціація «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ». 

Партнери Конкурсу – Полтавська обласна рада, Проект «Підтримка децентралізації в Україні – DESPRO», Програма «U-LEAD з Європою», Проект «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, «Центр розвитку місцевого самоврядування», «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

Проведення Конкурсу забезпечує виконавча дирекція Асоціації «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ».

До участі у конкурсі запрошуються всі бажаючі, які захоплюються фотографією, є мешканцями громад Полтавської області, досягли 18-річчя і прагнуть, щоб їхні роботи побачили та оцінили полтавці. 

Метою конкурсу є відзначення та популяризація громад Полтавської області (її пам’яток архітектури, культури, традицій, природного багатства). Конкурс має підкреслити унікальну ідентичність мешканців громад Полтавщини та активізувати громадян до розвитку громад та вирішення спільних проблем.

Найкращі фотознімки ляжуть в основу календаря на 2019 рік.

Бажаючі взяти участь у конкурсі, повинні подати цифрові та паперову версію знімків на Email:mas.plreg@gmail.com 

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають бути авторськими і повинні відображати в динаміці реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є мешканці в життєдіяльності громади. На фотографіях обов’язково має бути видно визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують громаду. 

 

Техвимоги до фото:

- Всі фотографії повинні бути зроблені в громадах Полтавської області протягом 2018 року. Фотографії, отримані з місць розташування поза межами Полтавської області, будуть дискваліфіковані (як і зображення з низькою роздільною здатністю (розширенням), які не можуть бути відтворені у друкованих матеріалах);

- фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон, форматом А3 (297*420 мм = 2970*4200 пікселів);

- учасник має право подати тільки одне фото.

Колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту

 

Права засновника:

- Користуватись фотографіями, що подані учасником (учасниками);

- Учасник (-и) надають засновнику безстроковий дозвіл на відтворення та розповсюдження фотографій, поданих будь-яким способом, що стосується публікацій або подій Асоціації, включаючи, друкованими оголошеннями, листівками, плакатами, книгами, брошурами, телевізійними програмами, веб-сайтами та платформами у соціальних мережах;

- Використовувати фотографії в Інтернеті та в соціальних мережах, щоб сприяти їх популяризації та досягти поставленої мети конкурсу.

Визначення переможця – учасники та запрошенні гості другого Міжрегіонального форуму «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології» ознайомляться з роботами у виставочному залі і визначать п’ять найкращих робіт шляхом голосування заснованих на наступних критеріях:

- Креативність;

- Фотографічна якість;

- Справжність/непідробність змісту.

Нагородження переможців Конкурсу – переможці обласного фотоконкурсу нагороджуються дипломами та отримають грошову винагороду і календар на 2019 рік з фото переможців. 

Партнери і спонсори Конкурсу можуть заснувати спеціальні власні призи.

Місце та час проведення церемонії нагородження переможців Конкурсу визначається додатково виконавчою дирекцію Асоціації «ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ».

Роботи подаються до 20 листопада 2018 року включно за адресою 

вул. Соборності, 45, м. Полтава, кім. 439.

Контактна особа: Кондратьєва Ганна Вікторівна. Тел. 56-00-56, 

(067) 974-11-27 або звертатися на електронну адресу: mas.plreg@gmail.com. 

 

 

 

Виконавчий директор 

АСОЦІАЦІЇ «ПОАОМС»                                                               В.П. Микійчук


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора