Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

День працівників освіти

Переглядів: 161

  03 жовтня 2019 року, чудової осінньої пори, як і щороку, в гостинному залі РБК зібралася велика вчительська  родина  Машівщини аби відзначити своє професійне свято – День працівників освіти.

  Цього дня звучали найтепліші вітання на адресу наших педагогів, що їх подарували колегам голова профспілкового комітету Ірина Джунь, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської райдержадміністрації  Євген Сергієнко, начальник відділу освіти та культури  Машівської селищної ради Наталія Мирошниченко, представник освітнього підрозділу Михайлівської сільської ради Олена Голуб. Свято разом з усіма освітянами зустріли та поздоровили  присутніх  голова районної ради Катерина Ткаченко, голова райдержадміністрації Юлія Середа, очільники  Машівської та Михайлівської територіальних громад  Микола Кравченко та Микола Коляндра. Кожен з них не шкодував побажань для педагогів за їх самовідданість та невтомну працю, терпіння та безмежну любов до обраної професії.
     Концертну програму, яка викликала захоплення в усіх присутніх, освітяни традиційно підготували власними силами, адже їхня професія несе в собі величезний запас творчої енергії, якою вони щедро діляться з глядачами.

 

« повернутися до списку новин