A A A K K K
для людей із порушенням зору
Машівська районна рада

Об’їзд сільських рад району

Дата: 30.01.2017 16:36
Кількість переглядів: 1014

  Продовжуючи об’їзд сільських рад, минулого тижня голова районної ради Катерина Ткаченко відвідала Михайлівку. На меті – проконтролювати виділені на сесіях районної ради кошти для розвитку місцевої громади. Перш за все, посадовець відвідала навчальний заклад, де на ремонт покрівлі минулого року було направлено понад мільйон гривень.

Поспілкувавшись із директором Михайлівської ЗОШ, депутатом районної ради Валентиною Ярославською, керівник оглянула замінені на енергоощадні вікна у шкільному приміщенні на суму 300 тисяч та нові меблі придбані на 55 тис. грн для відпочинку першокласників.

Окрім того направляли депутати і кошти у сумі 490 тисяч для проведення водогону у Михайлівці, Жирківці та Любимівці, 300 тисяч гривень - на капітальний та поточний ремонти твердого покриття доріг у Михайлівці та Первомайському по вулиці Алейній, 350 тисяч - на закупівлю матеріалів для проведення вуличного освітлення в Михайлівці, яке планується  відновити загальною довжиною 15 кілометрів, 21 тис.грн на закупівлю медичного обладнання та меблів у Михайлівський ФАП. 
      Завдяки фінансовій підтримці  районної ради відремонтовано стелю у Першотравневому будинку культури, придбано костюми для учасників художньої самодіяльності та відеопроектор . Загалом ця сума склала 88, 6 тисяч гривень.


     Разом із депутатом районної ради Анатолієм П’ятенком, Катерина Володимирівна оглянула ремонтні роботи проведені у Михайлівському будинку культури, який навіть після часткового ремонту, перебуває у вкрай занедбаному стані та потребує термінової реконструкції. Минулого року для згаданих цілей депутати районної ради виділяли 116,6 тис.грн, а також 33 тис. на придбання сценічного одягу та майже 67 тис.грн – музичної апаратури.
  

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора