Машівський РВК
Машівський районний військкомат очолив Олександр Пиляй
Минулого тижня в приміщення райдержадміністрації відбулися заходи з нагоди призначення нового військового комісара Машівського райвійськкомату, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Карацюпа, голова районної ради Катерина Ткаченко, голови Машівської та Михайлівської ОТГ Микола Кравченко та Микола Коляндра, представники райвійськкомату, інших структурних підрозділів району.
Насамперед заступник військового комісара - начальник мобілізаційного відділу Полтавського обласного військового комісаріату підполковник Михайло Холодов зачитав наказ командувача Сухопутних військ Збройних Сил України про звільнення в запас колишнього районного військового комісара підполковника Євгена Сісецького та подякував йому за плідну співпрацю. В свою чергу Євген Орестович висловив вдячність представникам районної влади та всім присутнім: «Дуже радий був працювати в цьому районі з людьми, з якими мене звела доля службовим обов’язком. На майбутнє хочу побажати Машівщині подальшого розвитку, благополуччя. Бережіть себе і працюйте на благо людей. А я вас не забуду і буду навідуватися в гості», — посміхнувся насамкінець Євген Орестович.
Вдячність колишньому районному військовому комісару за плідну співпрацю прозвучали від голови райдержадміністрації Андрія Карацюпи: «Пам’ятаю той день, коли Євгена Орестовича представляли на посаду військового комісара району. З ним працював, будучи сільським головою, на посаді старости, і невеликий час — головою райдержадміністрації. Знаю його як відповідальну, порядну людину, яка дотримується свого слова. Тож щиро дякую Вам за співпрацю». Слова подяки адресували Євгену Сісецькому і голова райради Катерина Ткаченко, очільники громад району. Євген Орестович висловив сподівання, що новопризначений військовий комісар, як і весь особовий склад райвійськкомату, і надалі отримуватимуть підтримку районної влади та органів місцевого самоврядування.
Іншим наказом, який зачитав представник обласного військового комісаріату, військовим комісаром Машівського районного військового комісаріату призначено майора Олександра Пиляя.
Олександр Пиляй народився в 1988 році в Селещині. Після закінчення Селещинської школи поступив на навчання до Полтавського військового інституту зв’язку. Після реорганізації цього навчального закладу, закінчив військовий інститут телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України — Київський політехнічний інститут. Протягом двох років проходив службу в Житомирі на посаді заступника начальника центру з озброєння. В 2013 році призначений командиром роти штабних машин. Після проведення у Збройних Силах заходів зі скорочення полка зв’язку, був направлений до 28 окремої механізованої бригади смт. Чорноморське Одеської області. У цій бригаді служив до 2017 року на посаді командира взводу, потім — заступника начальника польового вузла зв’язку з озброєння. У 2017 році звільнений з військової служби у зв’язку із закінченням терміну контракту. Після чого відновився для проходження служби в Машівському райвійськкоматі. Протягом двох років проходив службу на посаді начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Машівського райвійськкомату. Пів року — на посаді заступника військового комісара — начальника відділення комплектування Чутівського райвійськкомату. Нині призначений на посаду військового комісара Машівського РВК.
Олександр Вікторович безпосередньо приймав участь в антитерористичній операції на сході країни в 2014-2017 роках.
Олександр Пиляй першочерговим завданням вважає налагодження взаємодії з районною владою, органами місцевого самоврядування, керівниками структурних підрозділів для подальшої плідної співпраці. «Роботи в нас багато, — зауважив військовий комісар. — Питання ведення військового обліку військовозобов’язаних винесено на перший план. Не маємо забувати і про призов. Треба працювати і над тим, щоб люди не боялися військового комісаріату, який розглядають як об’єкт, де призивають в армію або відправляють на війну. Над цими питаннями треба працювати. Тож закликаю всіх до співпраці!», — додав насамкінець.
За матеріалами редакції районної газети "Промінь"
1.06.2020
04.05.2020
04.04.2020
31.01.2020
ШАНОВНІ ЮНАКИ ТА ДІВЧАТА!
Бути військовим – дуже почесно.
Якщо Ви вирішили пов’язати свою долю із захистом Батьківщини та поповнити лави кращих синів та дочок України, тоді запрошуємо Вас на навчання до вищих військових навчальних закладів.
Переваги здобуття військової освіти:
1. Безкоштовне навчання.
2. Гарантоване працевлаштування до Збройних Сил України.
3. Грошове забезпечення від 13 000 грн.
4. Отримання житла за рахунок держави.
5. Речове забезпечення у відповідності до норм забезпечення.
6. Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
7. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 % розмірі місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби.
8. Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
9. Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
10. Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
11. Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга становить 25 років і більше, або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.
Вимоги до кандидатів:
• вік від 17 до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання;
• наявність повної загальної середньої освіти;
• придатність для проходження військової служби за висновками військово-лікарської комісії;
• наявність сертифікатів ЗНО від 100 балів.
Всі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів повинні звернутись до Доманівського районного військового комісаріату у відділення комплектування та призову з 01.02.2020 по 01.04.2020 року для подання заяви, проходження медичної комісії та оформлення особової справи.
Також надаємо перелік вищих військових навчальних закладів МО України, військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України та їх електронні адреси:
1. Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів; mail@asv.gov.uа, www.asv.gov.ua).
2. Військова академія (м.Одеса; www.vaodessa@org.ua, vaodessa@ukr.net)
3. Харківський університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua, info@ hups.mil.gov.ua)
4. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації (м.Київ, http://viti.edu.ua, viti@viti.edu.ua)
5. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова (www.zvir.zt.ua, pk@zvir.zt.ua)
6. Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (http://web.kpi.kharkov.ua/militari ; n_ch_fvp@ukr.net)
7. Факультет військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія»
8. Військовий інститут Київського національного університету ім. Тараса Шевченка ( www.mil.univ.kiev.ua)
9. Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого (м.Харків, http://nlu.edu.ua, e-mail: pr.kom@nulau.edu.ua)
10. Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м.Київ, www.kvp.nau.edu.ua)
11. Кафедра військової підготовки Державної спеціальної служби транспорту Дніпропетровського національного технічного університету залізничного транспорту ім. академіка В.Лазаряна (www.diit.edu.ua; kvpdsst@gmail.com )
12. Кафедра військової підготовки Одеського державного екологічного університету (www.ogmi.farlep.odessa.ua)
Перелік військових коледжів сержантського (старшинського) складу
Військовий коледж сержантського складу Національної академії СВ
1. Військовий коледж сержантського складу Національної академії СВ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів, vkss_asv@ukr.net)
2. Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба (www.hups.mil.gov.ua; info@ hups.mil.gov.ua)
3. Військовий коледж сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м.Полтава)
4. Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія»
За більш детальнішою інформацією звертатись до Машівського районного військового комісаріату
за адресою: смт.Машівка, вул.Незалежності, 116А
контактні телефони: (05364) 91309, (099)7089119
11.01.2020
МАШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ПРОВОДИТЬ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ В ДЕСАНТНО–ШТУРМОВИХ ВІЙСЬКАХ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Стале щомісячне грошове забезпечення:від 11 000 тис. грн.;
Надбавка за участь в операції об'єднаних сил: перша лінія 17 000 тис. грн.;друга лінія 6 500 тис. грн. Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах;
Виплата грошової компенсації за піднайом житла;
Пільгове санітарно – курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей;
Участь у миротворчих місіях в інших країнах світу грошове забезпечення збільшується до 2 500 доларів США.
При укладанні контракту (на будь – який термін) на підприємствах, в установах тощо зберігається робоче місце та середній заробіток ;
Виплата одноразової грошової винагороди військовослужбовцям після укладання ними першого контракту:
- для рядового складу – 15368 грн. (8 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб );
- сержантському (старшинському) складу – 18289 грн. (9 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб).
За більш детальнішою інформацією звертатись до Машівського районного військового комісаріату
за адресою: смт.Машівка, вул.Незалежності, 116А контактні телефони: (05364) 91309, (099)7089119
11.01.2020
Військові комісаріати Полтавської області проводять набір на військову службу за контрактом до 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.
ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Гідне щомісячне грошове забезпечення від 10 000 грн. Гарантоване підвищення грошового забезпечення у ході просування по службі. Додаткова щомісячна виплата за участь в операції об’єднаних сил (ООС). Щорічна допомога на оздоровлення.
СОЦІАЛЬНИЙ ПАКЕТ
Безоплатне забезпечення речовим майном. Харчування (в ППД – обід, полігон, ООС – триразове харчування). Безоплатна медична допомога військовослужбовцям у військових медичних закладах. Пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей. Виплата грошової компенсації за піднайом житла.
СТРОКИ КОНТРАКТУ
На 3 роки – для осіб рядового складу; від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу; від 1 до 10 років – під час дії особливого періоду для військовослужбовців за їх бажанням строк проходження військової служби за новим контрактом може бути продовжено, але не більше ніж досягнення граничного віку перебування на військовій службі; на 6 місяців – для військовослужбовців строкової служби призваних під час особливого періоду, які вислужили встановлені терміни військової служби, осіб звільнених з військової служби під час дії особливого періоду.
ДОДАТКОВІ СТИМУЛИ
Кар’єрне зростання.
Надання статусу учасника бойових дій.
Виділення земельних ділянок під будівництво та інші пільги для учасників ООС та членів їх сімей.
За більш детальнішою інформацією звертатись до Машівського районного військового комісаріату
за адресою: смт.Машівка, вул.Незалежності, 116А
контактні телефони: (05364) 91309, (099)7089119
11.01.2020
ВІЙСЬКОВІ КОМІСАРІАТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОВОДЯТЬ ВІДБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ ДО
1 ОКРЕМОЇ ТАНКОВОЇ СІВЕРСЬКОЇ БРИГАДИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»
**********
58 ОКРЕМОЇ МОТОПІХОТНОЇ БРИГАДИ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»
***********
72 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ ІМЕНІ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ
ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»
14.05.2019
ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ – РЕАЛЬНИЙ ШАНС ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ
16 квітня 2019 р. в приміщенні Машівської філії Полтавського ОЦЗ було проведено Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України, на якому проведено презентацію військової служби за контрактом у в/ч А0312, особовий склад якої потребує поповнення.
Про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом у ЗСУ, вимоги до претендентів, порядок її проходження, розповіли представники в/ч А0312 помічник командира частини з правової роботи прапорщик Володимир Михайліченко та начальник складу МТЗ молодший сержант Юліана Верещака. Вони також наголосили, що військовослужбовці забезпечуються щомісячним грошовим забезпеченням, грошовою допомогою на оздоровлення, матеріальною допомогою для вирішення соціально-побутових питань. Також їм належить надбавка за вислугу років, обмундирування згідно з нормами забезпечення. Контрактники мають право на безоплатну медичну допомогу, на безкоштовні обіди у робочі дні. На території військової частини є гуртожиток. Під час військової служби надається можливість навчання у військових та інших навчальних закладах без відриву від служби. Увагу присутніх привернуло те, що на сьогодні створена і постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців.
Посади Військової частини А0312, які потребують укомплектування:
- Командир відділення (з/плата від 10000 грн.)
- Механік (з/плата від 10000 грн.)
- Водій (з/плата від 10000 грн.)
- Майстер (з/плата від 10000 грн.)
- Електрик (з/плата від 10000 грн.)
- Електрозварник (з/плата від 10000 грн.)
- Токар (з/плата від 10000 грн.)
- Стрілець (з/плата від 10000 грн.) та ін.
Машівської філії Полтавського ОЦЗ
18.04.2019
*************
ВІЙСЬКОВИЙ КОЛЕДЖ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
*************
Професіональний відбір на військову кафедру
13.03.2019
ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ ЗАПРОШУЄ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ
Запрошує чоловіків та жінок віком від 18 до 50 років на військову службу за контрактом. Військовій частині А1546 потрібні фахівці з таких спеціальностей:
1. Командир роти охорони, 7. Механік-водій МАЗ-543.
2. Командир взводу охорони. 8. Водій категорії «С»
3. Начальник обслуги. 9. Навідник.
4. Командир взводу зв’язку. 10. Обчислювач.
5. Заступник начальника обслуги. 11.Командир відділення охорони.
6. Начальник радіостанції. 12. Стрілець.
З 01 січня 2019 року підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця за контрактом складає 10 200 грн.
Щорічно військовослужбовці за контрактом отримують матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного грошового забезпечення.
Військовослужбовці за контрактом мають можливість отримувати вищу освіту (заочно) у вищих військових і вищих навчальних закладах.
Щорічна відпустка для військовослужбовців за контрактом складає від 30 до 45 діб в залежності від вислуги років.
Особи сержантського та старшинського складу які мають вищу освіту (бакалавр, спеціаліст, магістр) та бажають проходити військову службу на посадах офіцерського складу закінчують 3-х місячні навчальні курси у Вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України з подальшим отриманням первинного офіцерського звання – молодший лейтенант.
У другій половині 2019 року буде завершено та здано в експлуатацію три гуртожитки на 375 ліжкомісць для військовослужбовців за контрактом.
Адреса військової частини А1546: Полтавська область,
м. Кременчук, проспект Свободи, 69А, телефон: 77-78-00, 0934273425
08.02.2019
ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ
Військове формування механізованих військ Збройних сил України. Розміщується у місті Біла Церква Київської області. Бригада створена в 2002 році на базі 72-ї гвардійської механізованої дивізії, що у свою чергу веде історію від 72-ї гвардійської мотострілецької дивізії. З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичній операції.
У 1992 році 72-га гвардійська мотострілецька дивізія перейшла під юрисдикцію України та увійшла до складу Збройних сил України. З'єднання отримало назву - 72-га гвардійська механізована дивізія, і зберегло нагороди та регалії попередниці. У 2002 році, в рамках загальновійськової реформи, дивізію було переформовано на бригаду.
До 2017 року носила почесне найменування «Красноградсько-Київської». 23 серпня 2017 року, з метою відновлення історичних традицій національного війська щодо назв військових частин, зважаючи на зразкове виконання поставлених завдань, високі показники в бойовій підготовці та з нагоди 26-ї річниці незалежності України, указом Президента України Петра Порошенка бригаду названо на честь Чорних запорожців. 24 серпня 2017 року, на параді до Дня незалежності України, Президент України Петро Порошенко вручив бригаді бойове знамено.
Соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи кар’єрного росту та переваги військової служби за контрактом:
• гарантія стабільного грошового забезпечення;
• додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань, за підтримку високої бойової готовності тощо);
• можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;
• якісне безкоштовне медичне обслуговування;
• можливість отримання заочної освіти під час служби;
• право на отримання заочної вищої освіти за рахунок Міністерства оборони після підписання другого контракту;
• щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;
• додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);
• право на отримання безкоштовного житла;
• право на пенсію після 25 років вислуги.
ПОРЯДОК ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ:
Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:
вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;
організації медичного огляду;
перевірки рівня фізичної підготовки;
проведення заходів професійно-психологічного відбору;
проведення спеціальної перевірки (у разі необхідності).
ХТО МОЖЕ СТАТИ КОНТРАКТНИКОМ:
громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.
Всі бажаючі пройти відбір і спробувати військову службу в 72 ОМБР, можуть за детальною інформацією до Машівського районного військового комісаріату за адресою: Незалежності, буд. 116-а, смт. Машівка, Полтавська обл., тел.. (05464) 91309, (099)7089119
06.02.2019
72 ОКРЕМА ГВАРДІЙСЬКА МЕХАНІЗОВАНА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКО КИЇВСЬКА БРИГАДА
ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ»
06.02.2019
У Машівському районі пройшли навчання з територіальної оборони.
24 лютого 2018р., вкотре у нашому районі пройшов «Єдиний стрілецький день», підготовлений Машівським районним військовим комісаріатом за сприяння Михайлівської ОТГ. У рамках цього заходу, Машівським РВК було проведено заняття з організаційним ядром підрозділів територіальної оборони Машівського району.
24 лютого, згідно з планом, на базі військового стрільбища в/ч А3990 були проведені практичні заняття з вогневої підготовки з організаційним ядром підрозділів ТРО Машівського РВК. Заняття на полігоні були організовані на 5 навчальних місцях, де кожен зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів, взяти участь у виконанні вправ стрільби з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). Також увага була зосереджена на військовій медицині та інженерній підготовці.
Як зазначив керівник навчань - заступник військового комісара старший лейтенант Перунов Юрій Іванович «Головне, перевірити не кількість, а якість командного складу, надати керівникам практичні навички для проведення занять з особовим складом. Усі прибулі, є мешканцями Михайлівської ОТГ та входять до оргядра підрозділів ТРО Машівського РВК. Результатом цих навчань є поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних; відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю; відпрацювання згуртованості та злагодженості роботи при виконанні поставлених цілей. Вважаю, що поставлені завдання виконані в повному обсязі.»
Військовий комісар Машівського РВК висловлює щиру подяку всьому особовому складу підрозділів територіальної оборони Машівського РВК, чоловікам, які не зважаючи на достатньо холодну і морозну погоду та вихідний день прибули на дані навчання. Дякуємо вам за розуміння і підтримку, адже лише спільними зусиллями, добросовісно і з честю виконуючи свій військовий обов’язок ми зможемо на належному рівні захистити свої домівки та рідних. А тим, хто з якихось причин не зміг прибути на ці навчання чи просто не захотів…потрібно усвідомити, що такі навчання мають надважливе значення, атже як говорять: обізнаний, підготовлений-значить озброєний, готовий у будь який час захистити своїх дітей, дружин і близьких. Тому, закликаємо активніше долучатися до виконання свого військового обов’язку.
Інформуємо, що Машівський РВК продовжує заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до військового комісаріату для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України.
Провідний спеціаліст командування Машівського РВК Ж.А. БЕРЕЖНА
25.02.2018
військового комісара Машівського районного військового комісаріату
Про черговий призов громадян на строкову військову службу навесні 2018 року
19.02.2018
У Машівському районі пройшли навчання з територіальної оборони.
27 січня 2018р., вкотре у нашому районі пройшов «Єдиний стрілецький день», підготовлений Машівським районним військовим комісаріатом. У рамках цього заходу, Машівським РВК було проведено заняття з керівним складом загонів територіальної оборони Машівського району.
Єдиний стрілецький день проводився з організаційним ядром підрозділів територіальної оборони Машівського РВК та маємо сподівання,буде проводитись і в подальшому.
27 січня, згідно з планом, на базі військового стрільбища в/ч А3990 були проведені практичні заняття з вогневої підготовки з керівним складом загонів оборони Машівського РВК. Заняття на полігоні були організовані на 4 навчальних місцях, де кожен зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, потренуватись у виконанні нормативів, взяти участь у виконанні вправ стрільби з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ).
Як зазначив керівник навчань - заступник військового комісара старший лейтенант Перунов Юрій Іванович «Головне, перевірити не кількість, а якість командного складу, надати керівникам практичні навички для проведення занять з особовим складом.
Усі прибулі, є мешканцями Машівського району та входять до оргядра загонів оборони Машівського РВК. Результатом цих навчань є поглиблення теоретичних знань військовозобов’язаних; відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю; відпрацювання згуртованості та злагодженості роботи при виконанні поставлених цілей. Вважаю, що поставлені завдання виконані в повному обсязі.»
Військовий комісар Машівського РВК висловлює щиру подяку всьому особовому складу підрозділів територіальної оборони Машівського РВК, чоловікам, які не зважаючи на достатньо холодну і морозну погоду та вихідний день прибули на дані навчання. Дякуємо вам за розуміння і підтримку, адже лише спільними зусиллями, добросовісно і з честю виконуючи свій військовий обов’язок ми зможемо на належному рівні захистити свої домівки та рідних. А тим, хто з якихось причин не зміг прибути на ці навчання чи просто не захотів…потрібно усвідомити, що такі навчання мають надважливе значення, атже як говорять: обізнаний, підготовлений-значить озброєний, готовий у будь який час захистити своїх дітей, дружин і близьких. Тому, закликаємо активніше долучатися до виконання свого військового обов’язку.
Інформуємо, що Машівський РВК продовжує заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до військового комісаріату для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних сил України.
Провідний спеціаліст командування
Машівського РВК Ж.А.БЕРЕЖНА
29.01.2018
Як стати офіцером Збройних Сил України !
19.01.2018
11.01.2017
6 грудня День Збройних Сил -свято мужності, честі і доблесті !
5.12.2017
Машівська школа виховує майбутніх патріотів
На сучасному етапі розвитку українського суспільства найважливішим стає питання створення сучасних боєздатних професійно підготовлених Збройних Сил України, які б за своєю структурою чисельністю і забезпеченістю відповідали покладеним на них завданням і стандартам збройних сил провідних країн світу.
Усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.
Результати цієї роботи будуть залежати насамперед від розвитку у молоді мотивації до військової служби, утвердження патріотизму, формування національної гідності, готовності стати на захист своєї Вітчизни. Адже військово-патріотичне виховання є складовою цілісного виховання, формування у молоді моральних, психологічних, фізичних і професійно-військових якостей, необхідних для збройного захисту держави.
З моменту відновлення роботи, Машівський райвійськкомат почав тісно співпрацювати з навчально-виховними закладами району. Найактивнішою виявилася Машівська спеціалізована школа. Вона стала для кожного учня осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
А причиною цьому, на мою думку, є те, що школа знаходиться в райцентрі, зовсім не далекого від військкомату. Це дає можливість її учням активно долучатися до заходів, які проводяться Машівським РВК. А ще, вважаю, необхідно віддати належне і педагогам, які докладають чималих зусиль, щоб зацікавити шкільну молодь. Частими гостями у військкоматі є учитель історії, трудового навчання та захисту Вітчизни І.К. Приходько із своїми учнями. Щоразу, отримуючи для шкільних занять автомат «Калашникова» (АК-74) у на обличчях у школярів можна побачити, не аби яку цікавість і захват. Більше того, така цікавість притаманна не лише хлопцям, а точніше сказати – більше дівчатам! Варто констатувати - Українська армія поступово набуває і жіночих рис.
Нещодавно, на шкільному подвір’ї, на урочистій лінійці, присвяченій Дню Захисника України, з гордо піднятою головою, міцно стискаючи тендітною рукою холодне залізо автомата, школярка Ковгей Ілона отримує кубок переможців районного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). Ця дівчинка стала кращою у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Окремо, з якнайкращого боку, хотілося б відзначити учнів 11 класу Сидоренка Євгена та Борщ Діану. Як розповів Ігор Костянтинович, тільки кращі учні Машівської спеціалізованої школи, які фізично розвинуті, витривалі, сильні духом брали активну участь в військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура»),вони на найвищому рівні представили свою школу у цих змаганнях.
А 21-22 жовтня 2017р., коли у нашому районі вдруге пройшов «Єдиний стрілецький день», підготовлений Машівським районним військовим комісаріатом за сприяння Машівської районної держадміністрації, військовим комісаром Машівського РВК, майором Є.О.Сісецьким було запрошено цих школярів на базу військового стрільбища в/ч А3990. Там були проведені практичні заняття з вогневої підготовки, де учням можна було набути теоретичні знання та практичні навички в бойових стрільбах.
Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції, виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості нині визнані важливими завданнями у становленні української держави. Адже сьогодні Україна та її громадяни стають безпосередніми учасниками процесів, які мають надзвичайно велике значення для подальшого визнання нашої нації.
Провідний спеціаліст командування Машівського РВК Ж.А.БЕРЕЖНА
6.12.2017
Інформує пресс-служба Полтавського обласного військового комісаріату
Полтавським обласним військовим комісаріатом продовжуються заходи щодо підготовки підрозділів, які у випадку введення в країні правового режиму чи за окремим розпорядженням відповідатимуть за охорону оборону важливих об’єктів, боротьбу з диверсійними групами, прикриття державного кордону та організацію комендантської служби.
Так з 31 жовтня по 5 листопада під Полтавою на базі однієї із військових частин Полтавським обласним військовим комісаріатом проведені навчальні збори з територіальної оборони з практичним призовом та формуванням стрілецького батальйону.
В перші дні зборів Полтавський обласний та районні військові комісаріати провели оповіщення, збір та комплектування стрілецького батальйону. Особовий склад батальйону розміщений у стаціонарних умовам а саме в казармених приміщеннях, харчування організовано в стаціонарній їдальні з триразовим харчуванням.
Осбовим складом обласного військового комісаріату сумісно з дозвідченими інструкторами Громадського обєднання «Єдність і братерство» організовано декілька навчальних місць на яких протягом дакілької днів відпрацьовувалися питання: організації пропускного режиму;
виявлення та протидії диверсійним групам противника, унеможливлення провезення в автомобільному транспорті зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв;«зачистці» будинку від сепаратистів;
заняття з вогневої підготовки де військовозобов’язані вивчають тактико-технічні характеристики штатної стрілецької зброї; розборки , зборки автомата, підготовки до стрільби, та виконання вправи;
навчання особового складу займати вогневу позицію, місце для стрільби, положенню для стрільби, сектору обстрілу та вести стрільбу, контролювали виконання стрільб;
навчався займати вихідну позицію для атаки і маскування. Підготовку до атаки з траншеї, подолання мінно-вибухових загороджень по раніш пророблених проходах. Відпрацьовувались питання руху по пересічній місцевості зі стрільбою на ходу з подоланням штучних перешкод, знищення противника вогнем, гранатами, багнетом і прикладом.
За результатами проведення навчальних зборів з особовим складом батальйону територіальної оборони військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Д.А.Губський заохотив та відзначив грамотами кращих військовозобовязаних.
Прес-служба Полтавського ОВК
13.11.2017
Запрошуємо на військову службу
за контрактом у Збройних Силах України
Інформуємо про наявність вакантних посад осіб рядового, старшинського складу в 25-тій окремій Дніпропетро́вській повітрянодесантній бригаді Високомобільних десантних військ України Збройних Сил України. які підлягають комплектуванню військовослужбовцями за контрактом.
Основні вимоги до кандидатів:
- придатність за станом здоров’я до військової служби, вища, професійно-технічна або повна загальна середня освіта;
- відсутність судимості.
За детальною інформацією звертайтеся до Машівського районного військового комісаріату за адресою вул.Незалежності, буд. 116-а, смт. Машівка Полтавська область або за телефоном (066)633-31-70,
31.10.2017
Урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України
Урочистості з нагоди Дня Захисника України
13 жовтня 2017 року, у Машівській спеціалізованій школі було проведено урочисті заходи з нагоди Дня Захисника України.
В заходах взяли участь військовий комісар Машівського районного військомату Євген Сісецький, заступник голови райдержадміністрації Роман Живодьор, учасники АТО, учні, вчителі та працівники школи.
Під час свого виступу військовий комісар розповів школярам, що з березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об‘єднався нині проти російського агресора. Сили АТО намагаються протистояти терористам. На полі битви – захисники, воїни. Ще декілька років тому, ми і гадки не мали, що хтось чи щось може порушити наше щасливе життя, що слово «мир» для народу України набуде такого великого, цінного і бажаного значення. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю українцям доведеться й у третьому тисячолітті. Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумнівів, що ці герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких, тримається наша армія. Коли перед очима кадри з новин, фото поранених та загиблих героїв, дивлячись їм у вічі, ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі.
Під час урочистостей Євген Орестович вручив грамоти Машівського районного військового комісаріату кращим учням Машівської спеціалізованої школи за активну участь в військово-патріотичній грі «Сокіл (Джура)», патріотизм, самовідданість та з нагоди Дня захисника України.
Таким заходом вихованці Машівської спеціалізованої школи, продемонструвати свою позицію і висловили свою підтримку воїнам збройних сил України, учасникам АТО Полтавщини, і всім воїнам незалежної України. Ця пам’ятна зустріч доторкнулася кожного серця, а почуте влилося у кожну душу захисника!
Провідний спеціаліст командування
Машівського РВК Ж.Бережна
25.10.2017
23.10.2017
18.10.2017
2.10.2017
До уваги жителів Машівського району.
З 12 вересня, по всій території України проводиться стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) “Непохитна стійкість-2017”. Його метою є нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій.
Звертаюся до вас, з проханням зберігати спокій, дотримуватися правил безпеки під час переміщення військової техніки, сил та засобів, не вчиняти опору військовослужбовцям, які залучені до навчань, не блокувати дороги тощо.
Генеральний штаб ЗС України нагадує про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію.
Також інформую, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.
Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.
Військовий комісар Машівського РВК
майор Є.О.СІСЕЦЬКИЙ
12.09.2017
Ворог їх боїться, а побратими - поважають
Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
Славетна 30-та окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада Сухопутних військ Збройних сил України, є складовою частиною механізованих військ України та входить до складу ОК «Північ» СВ ЗСУ України. Бригада подолала досить нелегкий та героїчний шлях від моменту її створення восени 1941 року до цього дня. Про це говорять бойові нагороди, які були присвоєні цій частині, та її назва на момент вручення бойового прапора – 30 гвардійська танкова Рівненська Новоград-Волинська Червонопрапорна Ордена Суворова ІІ ступеня дивізія. Першого вересня виповнюється рівно 76 років від дня її створення. Підрозділи бригади були одними з перших, хто в 2014 році вийшов в район виконання завдань за сигналом бойової тривоги. Вже пішов третій рік неоголошеної війни, а «тридцятка», як її називають, продовжує виконувати поставлені бойові завдання. Під час війни на сході України бригада вела важкі бойові дії в Секторі «Д», окремі підрозділи брали участь у боях за Іловайськ. Серед особового складу бригади майже 300 військовослужбовців брали участь у виконанні завдань у складі миротворчих контингентів у Сьєрра-Леоне, Лівані, Іраку, Косово. |
громадян чоловічої статті, віком від 18 років, придатних за станом здоров’я до військової служби, що мають вищу, професійно-технічна або повна загальна середня освіта (для громадян призовного віку, які не проходили строкової військової служби), та відсутність судимості. |
За детальною інформацією звертайтеся до військового комісара Машівського РВК, за адресою: вул.Незалежності,буд.116-а, смт. Машівка, Полтавська область, 39400, або за телефоном (066) 633-31-70 |
5.08.2017
Про підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей
Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII з 07.05.2017 року внесено зміни у Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (далі - Закон), яким передбачено:
1. Підвищення розміру одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця під час виконання обов’язків військової служби.
2. Підвищення розміру одноразової грошової допомоги у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час виконання обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби.
3. 1. Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмір і:
а) 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпункті 1 пункту 2 статті 16 цього Закону;
500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпунктах 2-3 пункту 2 статті 16 цього Закону;
б) 400-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності I групи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності II групи, 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності III групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону).
Одноразова грошова допомога у випадках, зазначених у підпунктах 5-9 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується залежно від встановленої військовослужбовцю, військовозобов’язаному або резервісту інвалідності та ступеня втрати ним працездатності у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому у випадках, зазначених у підпункті 5 пункту 2 статті 16 цього Закону, розмір одноразової грошової допомоги не може бути меншим за 70-кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року"
У разі, якщо член сім’ї загиблого військовослужбовця не скористався своїм правом на отримання одноразової грошової допомоги впродовж трьох років, його частка розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання.
Дія Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII з 07.05.2017 року № 2004-УШ не поширюється на осіб, стосовно яких прийнято рішення про призначення та виплату їм одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності або які отримали замість зазначеної допомоги інші компенсаційні виплати відповідно до законодавства до набрання ним чинності.
Крім того, постановою Кабінету Міністрів України від 18.05.2017 № 335 Порядок та умови призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 № 975, приведено у відповідність до редакції Закону від 1 січня 2017 року.
Військовий комісар Машівського РВК майор Сісецький Є.О.
19.07.2017
30.06.2017
20.06.2017
29.05..2017