Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Новини Машівської районної ради

  Спільне засідання постійних депутатських комісій 

Дата створення: 16:56 11.07.2018

  У Машівській районній раді триває підготовка до  чергової  32 сесії районної ради. У середу, 11 липня,  голова  райради Катерина Ткаченко очолила  спільне засідання постійних депутатських комісій  з питань освіти, культури,соціального захисту, медицини, торгівлі, молодіжної політики та спорту, з питань промислової політики, транспорту, будівництва, зв’язку, управління майном та аграрної  політики,земельних відносин, екології та раціонального природокористування та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого   самоврядування та забезпечення законності і правопорядку.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції

Дата створення: 16:50 04.07.2018

   4 липня 2018 року  голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції, які відбулися в Машівському ВП Карлівського ВП ГУНП в Полтавській області.

урочистий захід до Дня Конституції  України

Дата створення: 12:47 27.06.2018

    27 червня  2018 року у районному  будинку культури відбувся урочистий захід до Дня Конституції  України. З нагоди  22-ої річниці прийняття Основного Закону держави присутніх привітали голова Машівської районної державної адміністрації Юлія Середа та заступник голови Машівської ради Софія Кулак.

Ювілейний день народження відзначає голова Машівської районної ради Катерина Володимирівна Ткаченко

Дата створення: 09:36 27.06.2018

  28 червня ювілейний день народження відзначає голова Машівської районної ради Катерина Володимирівна Ткаченко. Золотий ювілей – особлива віха у житті кожної людини. Це час підбиття підсумків ,час розквіту особистості, час окреслення планів на майбутнє.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в районному центрі

Дата створення: 14:49 22.06.2018

    Щороку 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Цього дня всі небайдужі збираються ,аби поклонитися тим, хто віддав свої життя за звільнення рідної землі від нацистської навали, хто загинув у гестапівських  катівнях і таборах смерті.

Про попередження епідемічних ускладнень внаслідок надзвичайних ситуацій

Дата створення: 16:02 21.06.2018

   За останні десятиліття в багатьох країнах світу та Україні значно зросла кількість надзвичайних ситуацій викликаних повенями, підтопленнями. Причинами підтоплення є підвищення рівня грунтових вод унаслідок сильних опадів і несправності дренажних систем. Нещодавно внаслідок ускладнення погодних умов (сильних дощів) відбулося підтоплення  будинків на Львівщині. У зв’язку з можливим підтопленням  помешкань, сільськогосподарських угідь, лісів, доріг існує ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб.

Засідання тридцять першої позачергової сесії Машівської  районної ради

Дата створення: 20:51 20.06.2018

 Засідання 31-ої позачергової сесії Машівської  районної ради відбулося 20 червня 2018 року. Зібранню передували засідання постійних депутатських комісій. Провела сесію голова районної ради Катерина Ткаченко. На розгляд депутатів пропонувалося 14 питань порядку денного.

 Урочистості з нагоди професійного свята медичних працівників

Дата створення: 17:16 15.06.2018

     Голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко привітала медичних працівників району з професійним святом. Урочистості та  концертна програма відбулися  з цієї нагоди у районному будинку культури. Велику  дружну родину медиків вітали та вручали численні нагороди  і відзнаки заступник голови Машівської райдержадміністрації Роман Живодьор та депутат Полтавської обласної ради Іван Сидоренко. Поздоровляли колег  і головний лікар Машівської центральної районної лікарні  Герман Краєвський та заступник головного лікаря по медичній частині Машівського центру первинної медико-санітарної допомоги  Алла Марченко.