Машівська районна рада
Машівський район, Полтавська область

Інформаційний матеріал Машівського РВК 

2.10.2017


До уваги жителів Машівського району.


З  12 вересня, по всій території України проводиться стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління, військами (силами) “Непохитна стійкість-2017”. Його метою є нарощення спроможностей органами військового управління здійснювати управління військами (силами) в ході перегрупування, ведення оборонних, стабілізаційних та бойових дій.  
Звертаюся до вас, з проханням зберігати спокій, дотримуватися правил безпеки під час переміщення військової техніки, сил та засобів, не вчиняти опору військовослужбовцям, які залучені до навчань, не блокувати дороги тощо.           
Генеральний штаб ЗС України нагадує про відповідальність за ведення фото та відео зйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроб проникнення на їх територію. 


Також інформую, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії.

Військовий комісар Машівського РВК
майор                         Є.О.СІСЕЦЬКИЙ

12.09.2017


Ворог їх боїться, а побратими - поважають

Машівський районний військовий комісаріат  запрошує на військову службу за контрактом до 30-ої окремої

Новоград-Волинської  Рівненської механізованої  бригади  Сухопутних військ Збройних Сил України.

              Славетна 30-та окрема Новоград-Волинська Рівненська механізована бригада Сухопутних військ Збройних сил України, є складовою частиною механізованих військ України та входить до складу ОК «Північ» СВ ЗСУ України. Бригада подолала досить нелегкий та героїчний шлях від моменту її створення восени 1941 року до цього дня. Про це говорять бойові нагороди, які були присвоєні           цій частині, та її назва на момент вручення бойового прапора – 30 гвардійська танкова Рівненська Новоград-Волинська Червонопрапорна Ордена Суворова ІІ ступеня дивізія. 

           Першого вересня виповнюється рівно 76 років від дня її створення. Підрозділи бригади були одними з перших, хто в 2014 році вийшов в район виконання завдань за сигналом бойової тривоги. Вже пішов третій рік неоголошеної війни, а «тридцятка», як її називають, продовжує виконувати поставлені бойові завдання. Під час війни на сході України бригада вела важкі бойові дії в Секторі «Д», окремі підрозділи брали участь у боях за Іловайськ.

          Серед особового складу бригади майже 300 військовослужбовців брали участь у виконанні завдань у складі миротворчих контингентів у Сьєрра-Леоне, Лівані, Іраку, Косово.

громадян чоловічої статті, віком від 18 років,  придатних за станом здоров’я до військової служби, що мають вищу, професійно-технічна або повна загальна середня освіта (для громадян призовного віку, які не проходили строкової військової служби), та відсутність судимості.

За детальною інформацією звертайтеся до військового комісара Машівського РВК,

за адресою:  вул.Незалежності,буд.116-а, смт. Машівка, Полтавська область,  

        39400, або за телефоном  (066) 633-31-70

 
 

 

5.08.2017

 


Про підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей

Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII з 07.05.2017 року внесено зміни у Закон України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (далі - Закон), яким передбачено:
1.   Підвищення розміру одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця під час виконання обов’язків військової служби.
2.     Підвищення розміру одноразової грошової допомоги у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності, що настала внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час виконання обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби.
3.     1. Одноразова грошова допомога призначається і виплачується у розмір і:
      а) 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпункті 1 пункту 2 статті 16 цього Закону;
500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі загибелі (смерті) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста у випадках, зазначених у підпунктах 2-3 пункту 2 статті 16 цього Закону;
    б) 400-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності I групи, 300-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності II групи, 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, - у разі встановлення військовослужбовцю інвалідності III групи (підпункт 4 пункту 2 статті 16 цього Закону).
        Одноразова грошова допомога у випадках, зазначених у підпунктах 5-9 пункту 2 статті 16 цього Закону, призначається і виплачується залежно від встановленої військовослужбовцю, військовозобов’язаному або резервісту інвалідності та ступеня втрати ним працездатності у розмірі, визначеному Кабінетом Міністрів України. При цьому у випадках, зазначених у підпункті 5 пункту 2 статті 16 цього Закону, розмір одноразової грошової допомоги не може бути меншим за 70-кратний прожитковий мінімум, встановлений законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року"
             У разі, якщо член сім’ї загиблого військовослужбовця не скористався своїм правом на отримання одноразової грошової допомоги впродовж трьох років, його частка розподіляється між іншими особами, які мають право на її отримання.
            Дія Закону України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту    військовослужбовців та членів їх сімей” від 06.04.2017 № 2004-VIII з 07.05.2017 року № 2004-УШ не поширюється на осіб, стосовно яких прийнято рішення про призначення та виплату їм одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності або які отримали замість зазначеної допомоги інші компенсаційні виплати відповідно до законодавства до набрання ним чинності.
         Крім того, постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  18.05.2017 № 335 Порядок та умови призначення і виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов’язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2013 № 975, приведено у відповідність до редакції Закону від 1 січня 2017 року.


      Військовий комісар Машівського РВК     майор    Сісецький Є.О.

19.07.2017

 

30.06.2017


   

 

20.06.2017

 

   Шановні відвідувачі 

 

 

 

29.05..2017

 

11.05.2017